اعلام اسامی آثار راه‌یافته به جشنواره بازیگری «سه نقطه»


هیات انتخاب چهارمین جشنواره بازیگری «سه نقطه» اسامی آثار راه یافته به این جشنواره بازیگری را اعلام کردند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، چهارمین جشنواره بازیگری «سه نقطه» ۲۴ و ۲۵ اردیبهشت ماه ۹۴ برگزار می شود. هیات انتخاب چهارمین جشنواره بازیگری «سه نقطه» متشکل از مرتضی اسماعیل کاشی و حمیدرضا هدایتی اسامی آثار راه یافته به این جشنواره بازیگری را اعلام کردند.

آثار متقاضی حضور در جشنواره بازیگری سه نقطه در روزهای ۱۴ و ۱۵ اردیبهشت ماه توسط هیات انتخاب، دیده شدند که در بخش تک نفره ۱۹ اثر، دو نفره ۱۷ اثر و گروهی ۷ اثر مورد تایید هیات بازبینی قرار گرفت و بدین ترتیب جدول جشنواره بسته شد.

چهارمین جشنواره بازیگری سه نقطه طی روزهای پنج شنبه و جمعه ۲۴ و ۲۵ اردیبهشت ماه در تماشاخانه سه نقطه (سالن استاد شکیبابی و سالن استاد رکن الدین خسروی) برگزار می شود.

جشنواره چهارم به طور عمومی برگزار می شود و از ۲۱ اثر متقاضی ۹ اثر به طور مستقل وارد جشنواره شده اند بنابراین امسال ۹ نمایش عمومی و ۳۴ نمایش داخلی در جشنواره حضور دارند.

هیات داوران چهارمین جشنواره بازیگری سه نقطه عبارتند از: عطاالله کوپال، محمودرضا رحیمی، آرش آبسالان و محمد حسن نجفی که در روزهای یاد شده به داوری نمایش ها خواهند پرداخت.

تماشاخانه و مدرسه تئاتر سه نقطه، این جشنواره را با هدف حمایت از نمایشگران جوان و کشف استعدادهای برتر برگزار می کند.

تماشای این آثار برای عموم آزاد و رایگان است و علاقمندان می توانند با مطالعه جدول جشنواره به نشانی تماشاخانه و مدرسه تئاتر سه نقطه واقع در میدان ولیعصر، بلوار کشاورز، بعد از خیابان فلسطین، خیابان کبکانیان، نبش کوچه مرتضی زاده مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *