برنامه ی میانه ی پاییز تالارهای نمایشی مجموعه تئاتر شهر اعلام شد


مجموعه ی تئاتر شهر در میانه ی پاییز با آثاری از محمد چرمشیر، آرش عباسی، حسین مسافر آستانه و محمدجواد عباسی میزبان علاقه مندان شده است.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از واحد ارتباطات، آموزش و پژوهش مجموعه تئاترشهر، «سگدو» عنوان نمایشی به نویسندگی محمد چرم شیر و عباس غفاری است که از روز شانزدهم آبان ماه در تالار سایه به صحنه رفته است. این نمایش هر روز غیر از شنبه ها ساعت ۱۸ با مدت زمان ۷۰ دقیقه و قیمت بلیت ۳۵ هزار تومان میزبان علاقه مندان تئاتر است. مرتضی آقا حسینی، زهره رستمی، محمدرضا صولتی، سروش طاهری، آیه کیان پور بازیگران این نمایش هستند.

در همین تالار نمایش جدید دیگری با نام «پارتی» به نویسندگی و کارگردانی آرش عباسی از روز نوزدهم آبان ماه به صحنه می رود. در این نمایش که هرروز ساعت ۲۰ با مدت زمان ۶۰ دقیقه و قیمت بلیت ۳۵ هزار تومان پذیرای دوستداران تئاتر است، مهسا باقری، شقایق پور حمدی، مسعود روستا، محمد عسگری، شیوا مکی نیان و علی نجفی به عنوان بازیگر حضور دارند.

در کارگاه نمایش «هیچکس رو محکم بغل نکن» به نویسندگی محمد جواد سجادی و فاطمه کاظمی و کارگردانی محمد جواد سجادی که از هنرمندان تئاتر شهر اصفهان هستند از روز شانزدهم آبان ماه اجرایش را آغاز کرده است. در این اثر نمایشی که هر روز ساعت ۱۸ به مدت زمان ۷۰ دقیقه و قیمت بلیت ۲۰ هزار تومان روی صحنه می رود، ابوالفضل صفوی، فاطمه کاظمی و عرفان آیتی به عنوان بازیگر حضور دارند.

نمایش «برگشتن» به نویسندگی خیرالله تقیانی پور و کارگردانی حسین مسافرآستانه نیز که از روز هشتم آبان ماه در تالار چهارسو اجرای خود را آغاز کرده تا روز بیست و نهم آبان ماه ساعت ۱۹:۳۰ با مدت زمان ۶۰ دقیقه و قیمت بلیت ۴۰ هزار تومان به اجرای خود ادامه می دهد. فرید قبادی، شیرین بینا، مجید رحمتی، علی غابشی، فاطمه رادمنش، ابتسام بغلانی، ماهان عابدی، طاها عابدی و پونه شاملو بازیگران این نمایش هستند.

نمایش «جنگنامه غلامان» به نویسندگی بهرام بیضایی و کارگردانی محسن حسینی نیز که از روز هجدهم آبان ماه در تالار قشقایی روی صحنه رفته تا روز بیست و چهارم آبان ماه به اجرای خود در این تالار ادامه می دهد. در این نمایش که هر روز ساعت ۱۸ با مدت زمان ۸۰ دقیقه و قیمت بلیت ۳۵ هزار تومان اجرا می شود مرجان صادقی، فاطمه صارمی، الهه مونسی، شقایق سرسختی، مریم آشوری و لیلی جنیدی به عنوان بازیگر حضور دارند.

همچنین نمایش «تالاب هشیلان» به نویسندگی و کارگردانی نوشین تبریزی که از هجدهم مهرماه در تالار قشقایی اجرای خود را آغاز کرده و تا بیست و چهارم آبان ماه، ساعت ۲۰:۰۰ با مدت زمان ۷۰ دقیقه و قیمت بلیت ۴۰ هزار تومان به اجرای خود ادامه خواهد داد. نوشین تبریزی، افشین سلیمان پور، مسعود شاکرمی، یعقوب صباحی، محمد صدیقی مهر، آیه کیانپور و اتابک نادری بازیگران این نمایش هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *