انتشار ۳ مجموعه نمایشنامه و یک کتاب پژوهشی در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان


به مناسبت برگزاری بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان ۳ مجموعه نمایشنامه و یک کتاب پژوهشی منتشر می شود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، سه مجموعه از بهترین نمایشنامه های کودک و نوجوان همزمان با برپایی جشنواره توسط انتشارات نمایش منتشر و در اختیار هنرمندان، مربیان و مدرسان و علاقه مندان تئاتر کودک و نوجوان قرار می گیرد.

مجموعه نمایشنامه «قصه خوب خدا» نوشته حمید رضا نعیمی، نمایشنامه نویس و کارگردان شناخته شده تئاتر که حاوی دو نمایشنامه ویژه مخاطبان کودک و نوجوان است و مجموعه سه نمایشنامه از مجتبی مهدی کارگردان و نویسنده تئاتر کودک و نوجوان با عنوان «صبح به خیر قوقولی» به مناسبت برگزاری جشنواره بیست و دوم چاپ و منتشر می شوند.

سومین مجموعه نمایشنامه های «دیوید وود» نیز که سید حسین فدایی حسین آن را ترجمه کرده است در این مناسبت ارائه خواهد شد. تا کنون دو مجموعه دیگر از این نویسنده با ترجمه فدایی حسین وارد بازار کتاب شده است.

کتاب پژوهشی «مخاطبان کودک و نوجوان تئاتر» نیز که نوشته متیو ریسون است با ترجمه منوچهر اکبر لو نویسنده، منتقد و پژوهشگر تئاتر در این فهرست قرار گرفته و همزمان با ایام برگزاری جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در مهرماه ۱۳۹۴ منتشر خواهد شد.

بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با دبیری شهرام کرمی از ۹ مهر تا ۱۴ مهر در شهر تاریخی همدان برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *