انصراف نمایش «یرماغ» از حضور در جشنواره تئاتر دانشگاهی


مریم محمدی کارگردان و نویسنده «یرماغ» از اجرای نمایشش در جشنواه تئاتر دانشگاهی انصراف داد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی نمایش «یرماغ»؛ مریم محمدی کارگردان و نویسنده «یرماغ»، نمایش برگزیده جشنواره بین المللی تاتر دانشجویی از اجرای نمایشش در این جشنواه انصراف داد.

طبق برنامه اعلام شده از سوی دبیرخانه جشنواره تئاتر دانشجویی نمایش «یرماغ» قرار بود یکشنبه ۱۶ اردیبهشت در سالن اصلی تالار مولوی به عنوان یکی از نمایش های برگزیده این جشنواره اجرا شود.

مریم محمدی نویسنده و کاگردان نمایش «یرماغ» درباره دلایل انصرافش از جشنواه گفت: باتوجه به آغاز اجرای عموم نمایش «یرماغ» از ۲۷ اردیبهشت در تالار مولوی با دبیرخانه جشنواره تئاتر دانشجویی به صورت شفاهی رایزنی هایی انجام دادیم تا شاهد اجرای این اثر در آخرین روز جشنواره باشیم که اختلافش با برنامه ای که امروز اعلام کرده اند زمان قابل توجه ۹ روز است.

وی در ادامه گفت: دلیل این تقاضا از مسئولین برگزار کننده تغییر دکور و آماده شدن آن و همچنین لباس بازیگران بود. ضمن ارائه این نکته که نزدیکی اجرای مان در جشنواره و بلافاصله اجرای عموم مان در سالن اصلی تالار مولوی می توانست به جهات مختلف برای گروه مثبت باشد، که با بیان این مطالب موافقت دبیرخانه را به صورت شفاهی دریافت کرده بودیم و بر همین اساس نیز برنامه ریزی کردیم، اما بعد از اعلام برنامه اجرایی جشنواره از تاریخ در نظر گرفته شده برای نمایش «یرماغ» متعجب شدم گویا در شرایط کنونی برای مسئولین عادت شده که به صورت شفاهی وعده بدهند و در اجرا به شکل دیگری عمل کنند. این روزها گوش مان از وعده های توخالی پر شده است. گویا در حال حاضر باید یاد بگیریم که به تعهدات و وعده های شفاهی مدیری دلخوش نکنیم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: باتوجه به تلاش گروه برای اجرا در این رویداد فرهنگی و هنری و ضمن احترام به قوانین و مقررات جشنواره از حضور و اجرای نمایش «یرماغ» در ۱۶ اردیبهشت در جشنواره بین المللی تئاتر دانشجویی انصراف می دهم.

نمایش «یرماغ» به کارگردانی و نویسندگی مریم محمدی  از ۲۷ اردیبهشت در سالن اصلی تالار مولوی ساعت ۲۰:۳۰ روی صحنه خواهد رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *