«این بخاری به خواری می‌سوزد» خوانش می‌شود


نمایشنامه خوانی «این بخاری به خواری می‌سوزد» در تماشاخانه فنی‌زاده برگزار می‌شود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، نمایشنامه خوانی «این بخاری به خواری می سوزد» به نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی اشکان درویشی از روز پنجشنبه ۲۰ اسفندماه در سالن فنی زاده آغاز می‌شود و تا روز یکشنبه ۲۳ اسفندماه به مدت ۴ روز در این تماشاخانه ادامه پیدا می‌کند.

در این اثر نمایشی به ترتیب حروف الفبا الهام اصغری، علی امیر خلیلی، آذین فولادوند، فرخ مهر کیوان، شیده معاونی و مهدی ناصری با هنرمندان بازیگران نوجوان آرتمیس گلبازیان و پانیذ مدحت نقش آفرینی می کنند.

شیده معاونی مجری برنامه های نوستالوژیک کودک و نوجوان و الهام اصغری بانوی شناگر ایرانی از نقش خوانان نمایشنامه «این بخاری به خواری می سوزد» هستند.

نمایشنامه «این بخاری به خواری می سوزد» با مضمون میهن پرستی داستان عشق و دلدادگی به ایران را توسط افراد مختلف بازگو می کند. در تهیه و اجرای این اثر نمایشی به حمایت اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران عوامل زیر مشارکت دارند:

دستیار کارگردان: سعید مشکوری، منشی صحنه: باران سیبی، طراح صحنه و لباس: مریم گلی، عکاس: شهنوش جنگروی، تحقیق و دستیاری صحنه: صدف اسپهبدی، هماهنگی: محمد فلاح مهدوی، مشاور پروژه و مدیر روابط عمومی: رکسانا قهقرایی و با همکاری گروه کر «شصت سالگی» به سرپرستی فرشاد فولادوند.

تماشاخانه فنی زاده در خیابان انقلاب بعد از میدان فردوسی، خیابان نجات الهی، کوچه مراغه طبقه ۳ واقع شده است. نمایشنامه خوانی «این بخاری به خواری می سوزد» از ساعت ۱۹ الی ۲۰:۳۰ به مدت ۹۰ دقیقه میزبان تماشاگران می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *