با حکم بهزاد صدیقی

ایوب آقاخانی، مدیر بخش مسابقه “رادیو رادی” شد


ایوب آقاخانی، نمایشنامه نویس، کارگردان و بازیگر تئاتر کشور با حکم بهزاد صدیقی دبیر دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی به عنوان مدیر بخش مسابقه رادیو رادی منصوب شد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از امور ارتباطات رسانه ای دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی، بخش رادیو رادی (نمایش رادیویی آثار اکبر رادی) این جشنواره برای نخستین بار  و به صورت رقابتی در دو گروه نمایش‌های رادیویی و رادیو تئاتر برگزار می‌شود. در این بخش در هر دو گروه، حداکثر شش اثر توسط هیات انتخاب این بخش به دبیرخانه جشنواره معرفی می شوند و ایوب آقاخانی که سابقه حرفه ای سالها حضور در شبکه های مختلف رادیویی را به عنوان نویسنده، کارگردان، مجری و کارشناس تجربه کرده به عنوان مدیر این بخش از سوی دبیر جشنواره انتخاب شده است.

برپایه این گزارش متن حکم انتصاب مدیر بخش مسابقه رادیو رادی به این شرح است:

به نام خداوند قلم و زیبایی

فرهیخته ی گرامی

جناب آقای ایوب آقاخانی

نظر به تجربیات ارزنده ی جناب‌عالی در عرصه ی هنر تئاتر و نیز کوشش های مجدانه ی تان برای اعتلای تئاتر، نمایش نامه نویسی و نمایش رادیویی، بدین وسیله جناب عالی به عنوان دبیر بخش مسابقه ی رادیو رادی دومین جشنواره ی تئاتر اکبر رادی منصوب می شوید.

امید می رود با توجه به حضور و خدمات ارزش مندتان در این عرصه و هم چنین ارتباطات مؤثر با گروه های نمایش رادیویی و نیز با در نظرگرفتن همه ی ظرفیت های نمایش رادیویی، از همه ی تجربیات و توانمندی های خود برای دومین دوره ی جشنواره ی تئاتر اکبر رادی بهره گرفته تا شاهد جشنواره ای تأثیرگذار، پویا و شایسته باشیم.

قدردان پذیرش مسئولیت تان در این رویداد ملی فرهنگی خواهم بود. برای جناب عالی آرزوی سربلندی و توفیق روزافزون دارم.

بهزاد صدیقی

دبیر دومین جشنواره ی تئاتر اکبر رادی

اضافه می شود: دومین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی با دبیری بهزاد صدیقی با همکاری اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و‌شورای اسلامی شهر تهران  از ۲۷ تا ۳۰ آذرماه ۱۳۹۸ در تهران برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *