«جهانگیر الماسی» بعد از ۲ دهه دوری به صحنه تئاتر باز می گردد


نمایش آیینی «غبار» کاری از محمدرضا مداحیان با حضور جمعی از بازیگران سرشناس از ۵ اسفند در تالار وحدت به روی صحنه می‌رود .
 الماسی

به گزارش تئاترفستیوال ، نمایش آیینی «غبار» به نویسندگی انوش معظمی و کارگردانی محمدرضا مداحیان ، ویژه ایام فاطمیه در تالار وحدت اجرا خواهد بود.

این اثر داستان افرادی است که گرفتار و اسیر منیت‌ها شده‌اند و خود را مدافع خوبی‌های جهان می‌دانند . حال آنکه خود در مقاطع مهم تاریخ به عکس آنچه می‌پندارند، عمل می‌کنند.

در این تئاتر در کنار جهانگیر الماسی که پس از مدت ها دوری به صحنه تئاتر باز می گردد ،  میرطاهر مظلومی ، آتش تقی پور ، محمد ساربان ، سیروس کهوری نژاد، منوچهر علیپور، انوش معظمی، حسین کشفی، علی کریمی و یحیی ایراندوست نیز به ایفای نقش می پردازند.

در این نمایش عرفان خداپرست (تهیه کننده)، موسسه فرهنگی هنری بشارت (مجری طرح)، سعید نقد‌زاده (دستیار کارگردان و برنامه ریز)، بهرنگ قدرتی (آهنگساز)، عامر مسافر آستانه و حمید جوکار (طراحان حرکت)، پیام حسین سوری (طراح صحنه)، حسین اسفندیاری (طراح لباس)، امیر قادری (طراح گریم)، ارشا اقدسی (طراح بدل کاری) و مهدی سربازی (روابط عموی) عوامل اجرایی این اثرند.

گفتنی ست نمایش «غبار» از ۵ اسفندماه، ساعت ۱۸:۱۵ در تالار وحدت روی صحنه می رود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *