رضا مولایی به جمع “هیچکس نبود بیدارمان کند” پیوست


رضا مولایی به گروه بازیگران نمایش «هیچکس نبود بیدارمان کند» پیوست.

رضا مولایی

به گزارش تئاتر فستیوال ، نمایش «هیچکس نبود بیدارمان کند» به کارگردانی پیام دهکردی و نویسندگی محمد امیر یار احمدی از ۱۸خرداد ماه درتماشاخانه باران روی صحنه می رود . رضا مولایی در آخرین روزهای تمرین به گروه بازیگران نمایش پیوست و قراراست جایگزین روزبه حصاری در این نمایش باشد.

پیام دهکردی دررابطه با این جایگزینی گفت: روزبه حصاری زمان زیادی برای ساختن و پرداختن این نقش صرف کرد و زحمات زیادی برای این نقش کشید. منتها مشکلاتی برای او پیش آمد که برای ما قابل درک بود اما خودش نگران نمایش بود و ما نیز نگرانِ نگرانی های او بودیم. در واقع هر دو طرف در تلاش بودیم که بهترین راه را پیدا کنیم و سرانجام تصمیم به جایگزینی گرفتیم. ما تلاش کردیم که در زمانی اندک از بازیگری بخواهیم تا در این زمینه ما را همراهی کند که رضا مولایی علی‌رغم زمان کم، محبت کرد دعوت ما راپذیرفت و در این نمایش همراه ما شد.

بازیگران این نمایش فریبا متخصص، الهام پاوه نژاد،، رضا مولایی، پیام دهکردی، خاطره حاتمی، محمدرضا علی اکبری، عارفه لک، نیکی نصیریان، نیلوفر دربندی و آماندا موسوی هستند.

رضا مهدی زاده طراح صحنه، پریدخت عابدین نژاد طراح لباس، رضا حیدری طراح نور، نورالدین حیدری ماهر دستیار کارگردان، شیما مرادی، سید فرشاد هاشمی گروه کارگردانی، وحید لک مدیر روابط عمومی وارتباطات، الهه حاجی زاده مسئول اطلاع رسانی، رضا معطریان عکاس، محمدمجتهدی خوشنویس و طراح لوگو، اسماعیل باستانی انتخاب موسیقی، مصطفی جعفری اجرای پوستر و بروشور دیگرعوامل این نمایش هستند.

نمایش «هیچکس نبود بیدارمان کند» از ۱۸خرداد ماه هر رزو ساعت ۲۱ درتماشاخانه  باران روی صحنه می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *