هفدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران-مبارک :

برترین های هفدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران-مبارک از نگاه دپارتمان نقد تئاتر فستیوال


همواره نقد و رسانه دو عامل مهم برای بیشتر دیده شدن هر جشنواره ای به شمار می روند و رسانه تئاتر فستیوال در جشنواره ها یکی از معدود رسانه های تخصصی در زمینه تئاتر است که تلاش می کند هر دو عامل را تمام و کمال پوشش دهد .

هفدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران-مبارک در هفتمین روز از شهریور ماه ۱۳۹۷ به کار خود پایان داد . رقابتی نبودن این جشنواره ، نقدی است که بسیاری از گروه های شرکت کننده و مخاطبین این جشنواره بر آن وارد می دانند و ما نیز رقابتی نبودن را پاشنه آشیل این جشنواره می دانیم و معتقدیم که همین رقابتی بودن است که جشنواره را پویا می کند و نمایش های عروسکی در اثر همین پویایی ، ماندگار و فراگیر خواهند شد .

ما در دپارتمان نقد تئاتر فستیوال طبق عادت همه ساله خود برای همه جشنواره ها ، بهترین ها را  از زاویه دید و بر اساس شاخصه های نقد خود ، به علاقه مندان و مخاطبان مان معرفی می کنیم  . ما تلاش کرده ایم که از میان آثار اجرا شده در این دوره از جشنواره ، برترین ها را در چند حوزه معرفی نماییم ، تا حداقل ما با شاخص نقد ، سنگ محکی باشیم برای آنان که عاشقانه در این جشنواره شرکت کرده اند .

بدیهی است که این جمع بندی از آثار اجرا شده در جشنواره و اعلام برترین ها ، تنها و تنها رأی و نظر منتقدین دپارتمان نقد وبسایت تئاتر فستیوال است که به صورت مستقل و جدا از ستاد جشنواره ، به این جمع بندی رسیده اند .

 

۶ نظر ثبت شده است .

 1. ناشناس گفت:

  به نظر من که خیلی هم خوبه که جشنواره رقابتی نیست. همین سه تا جایزه ای هم که خانم برومند دادند اشتباه بود، یک بام و دو هوا که نمی شه. شما هم لطفا برای جشنواره غیر رقابتی برترین ها اعلام نکنید

 2. F.f گفت:

  یعنی جایزه هم میدید؟؟؟؟

 3. Zizi gulu گفت:

  Be yade zizi gulu zende bad Adele bezdoude

 4. شهرستانی گفت:

  سلام به تئاترفستیوالی های عزیز
  دمتون گرم هر جشنواره با این کارتون به ما گروه های نمایشی به خصوص شهرستانی ها از نوع خیابانی انرژی میدید و باعث بیشتر دیده شدن ما می شید
  ممنونم

 5. Saeed گفت:

  man in kare Holando asan dost nadashtam, nemidonam bar Che dalili entekhabesh kardin vaghean

 6. امیر گفت:

  به به چه خوبه این کارتون، انرژی میده به آدم. زنده باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *