برنامه آبان ماه تئاتر شهرزاد اعلام شد


سه نمایش تازه از ۸ آبان در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌روند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل روابط عمومی پردیس تئاتر شهرزاد، سه اثر نمایشی تازه از ۸ آبان در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌روند . نمایش «آن دیگری» به کارگردانی سمانه زندی نژاد از تاریخ یاد شده، هر شب ساعت ۱۹ در سالن «ارکیده» پردیس تئاتر شهرزاد اجراهای خود را آغاز می‌کند.

نویسندگی «آن دیگری» بر عهده آرمین جوان بوده و تازه ترین نمایش سمانه زندی نژاد بعد از نمایش «اگه بمیری» محسوب می‌شود. آزاده صمدی بازیگر اصلی این نمایش است و تمرین های این گروه نمایشی از مدت ها قبل آغاز شده است.

همچنین از سوی دیگر نمایش «هرملین؛ دیوانه اسکاندیناوی» به نویسندگی و کارگردانی بهزاد وزیری اجراهای خود را از ۸ آبان در سالن «گلایل» پردیس تئاتر شهرزاد آغاز خواهد کرد. این نمایش به داستان زندگی اریک هرملین شاعر و فیلسوف می‌پردازد. اریک هرملین یکی از پرکارترین و جدی‌ترین معرفان آثار ادبی فارسی در اروپای شمالی بوده و بسیاری از فعالیت‌های خود را هنگامی که در بیمارستان روانی در لوند می‌گذرانده انجام داده است.

در خلاصه داستان نمایش «هِرمِلین، دیوانه اسکاندیناوی» به نویسندگی و کارگردانی بهزاد وزیری آمده است: او در دیوانه خانه سن لارنس زندگی کرد و در طول این زمان اشعار بزرگترین شاعران فارسی زبان را به زبان سوئدی ترجمه کرد اما در عاقبت کار … .

فرید سجادی حسینی، رابعه اسکویی، خسرو احمدی، رضا فیاضی، ندا مقصودی، بیژن افشار بازیگرانی هستتند که در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

همچنین نمایش «باگ» به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا آریان از تاریخ هشت آبان به مدت  پانزده شب در سالن «صنوبر» پردیس شهرزاد به صحنه خواهد رفت. این نمایش مضمونی اجتماعی دارد و یک گروه جوان این اثر نمایشی را به صحنه خواهند برد.

طبق برنامه ریزی های انجام شده نمایش «باگ» هرشب ساعت ۱۸ در پردیس شهرزاد اجرا خواهد شد.

نمایش‌های «هرکسی یا روز می میرد یاشب؛ من شبانه روز» به کارگردانی سجاد افشاریان تا پایان آبان ماه روی صحنه باقی خواهند ماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *