برنامه اجراهای دومین روز از سی و هفتمین جشنواره‌ تئاتر فجر


دومین روز از سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با اجرای ۹ نمایش صحنه ای در تالار وحدت ، تالار های چهارسو , سایه، قشقایی مجموعه تئاتر شهر ، تئاتر مولوی ، تالار حافظ ، تالار های دکتر ناظزاده و استاد سمندریان ماشاخانه ایرانشهر، تالار استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.

به گزارش تئاتر فستیوال ، روز سه شنبه ۲۳ بهمن تالار وحدت دومین اجرای نمایش خانه برناردا آلبا کار علی رفیعی را پشت سر خواهد گذاشت. این نمایش ساعت ۱۹.۳۰ و به مدت ۱۴۰ دقیقه روی صحنه می رود.

مجموعه تئاتر شهر در این روز میزبان سه نمایش است. زندگی در تئاتر به کارگردانی محمد برهمنی در نوبت های ۱۸.۳۰ و ۲۰.۳۰ در تالار چهارسو اجرا می شود. چکامه های که حباب می شوند به کارگردانی کمیل جعفری از قشم نیز در دو نوبت ۱۷ و ۱۹ در تالار سایه روی صحنه می رود. این نمایش ۶۰ دقیقه است.

اولین نمایشی که از بخش ملل جشنواره سی و هفتم اجرا می وشد “سوآرم” کاری از کشور مجارستان است که گابور گودا آن را کارگردانی کرده و قرار است در نوبت های ۱۷.۳۰۰ و ۱۹.۳۰ تالار قشقایی روی صحنه برود.

تئاتر مولوی نیز در این روز میزبان “از خط زرد فاصله بگیرید” به کارگردانی رضا رشادت خواهد بود که در دو نوبت ۱۷ و ۱۹ و با مدت ۶۰ دقیقه اجرا می شود. تالار حافظ نیز به اجرای نمایش استیو جابز اختصاص دارد. این نمایش با کارگردانی مهران رنجبر در نوبت های ۱۸ و ۲۰.۳۰ و با مدت ۷۰ دقیقه روی صحنه می رود.

تماشاخانه ایرانشهر در دومین روز جشنواره میزبان دو نمایش می شود. شازده کوچولو به کارگردانی مصطفی قربانپور در نوبت های ۱۷ و ۲۰ و با مدت زمان ۷۰ دقیقه در تالار دکتر ناظرزاده و نمایش وقتی خروس غلط می خواند به کارگردانی علی شمس در نوبت های ۱۸ و ۲۱ با مدت زمان ۷۵ دقیقه در تالار استاد سمندریان روی صحنه می روند.

تالار استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران نیز در دومین روز جشنواره به اجرای نمایش گم و گور اختصاص دارد. این نمایش با مدت زمان ۶۵ دقیقه در نویت های ۱۶ و ۱۸ روی صحنه می رود.

تماشاخانه های مهر و ماه حوزه هنری نیز دومین روز اجرای نمایش های سقوط اضطراری کار سیدعلی موسویان و دلآرام نا آرام به کارگردانی نرگس صابری را پشت سر خواهد گذاشت.

دومین روز جشنواره بین المللی تئاتر فجر با آغاز اجرای ۳ نمایش بخش دیگر گونه های اجرایی همراه خواهد بود.

“زمان در حبس قصر” نوشته و کارگردانی میلاد جباری مولانا روز های ۲۳ تا ۲۵ بهمن ماه و در دو نوبت ۱۸ و ۱۹.۳۰ در باغ موزه قصر به اجرا در می آید.

رکوئیمی بر وزن صندلی با بوی تهران و احوالات دیگر نوشته و کارگردانی شایان فیروزی نیز در روزهای ۲۳ تا ۲۵ بهمن ماه ساعت ۱۹ در پلتفرم عمارت روبرو اجرا خواهد شد.

اپرای شماره ۰۱#تهران نیز که نوشته و کارگردانی مرتضی زارعی است در دو نوبت ۱۸ و ۲۰ کارگاه دکور تالار وحدت اجرا می شود این نمایش از ۲۳ تا ۲۸ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

نمایش های بخش خیابانی در دومین روز جشنواره بین المللی تئاتر فجر در محوطه مجموعه تئاتر شهر ، محوطه خانه هنرمندان ایران و مترو میدان ولیعصر(ع) به اجرا در خواهند آمد.

نمایش های خیابانی “شدن” به کارگردانی محمدعلی رادمنش ساعت ۱۶ ، “هشتک لاکچری” به کارگردانی میثم رآبادی ساعت ۱۶:۳۰ ، “نامیرا” به کارگردانی امیرحسین شفیعی ساعت ۱۸:۱۵ دقیقه در محوطه‌ی مجموعه‌ی تئاتر شهر اجرا می‌شوند.

نمایش “داول کشی” به کارگردانی مرتضی اسدی مرام در ساعت ۱۶.۳۰ و “خرس های پاندا” کار رضا ملکی ساعت ۱۷ در محوطه خانه هنرمندان ایران به اجرا در می ایند و نمایش “اهم” کار مسعود براهیمی ساعت ۱۰.۳۰ صبح و “هشتک لاکچری” کار میثم رآبادی ساعت ۱۱ صبح در ایوان انتظار مترو میدان ولیعصر میزبان عاقه مندان خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *