برنامه های سومین روز شانزدهمین جشنواره تئاتر عروسکی


جشنواره نمایش عروسکی تهران مبارک در سومین روز برگزاری خود میزبان ۱۰ نمایش صحنه‌ای و ۸ نمایش در فضای باز است.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، شانزدهمین جشنواره تئاتر عروسکی در سومین روز خود میزبان نمایش هایی از تهران ، آلمان و هند خواهد بود .

اجراهای بخش صحنه ای

تالار اصلی تئاتر شهر در سومین روز میزبان نمایش «کوزه عسل نیست» کاری از عادل بزدوده به‌مدت زمان ۶۵ دقیقه در دو نوبت ۱۹ و ۲۱ به صحنه می‌رود.

در تالار چهارسو نمایش «سولوی باغچه » به کارگردانی علی اعتصامی‌فر به صحنه می‌رود. این نمایش که مدت زمان آن ۴۰ دقیقه است، در دو نوبت و در ساعت‌های۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰ اجرا می‌شود.

در تالار قشقایی نمایش « بغلم‌کن تا دمپایی نیومده» کاری از طلیعه طریقی اجرا می‌شود. این نمایش با مدت زمان ۷۵ دقیقه در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۰:۳۰ روی صحنه می‌رود.

تالار سایه نیز میزبان نمایش «دایره» به کارگردانی الکا هدایت است که با مدت زمان ۴۵ دقیقه و در دو سانس ۱۸ و ۲۰:۱۵ اجرا می‌شود.

در این روز در پلاتو اجرای تئاتر شهر دو نمایش «هتی هیس هیس» کاری از گروه کانون تهران و «شبلی تنها نرو » کار گروه سپیدارهای دوستی به ترتیب در سانس‌های ۱۶:۳۰ و ۱۹ اجرا می‌شوند.

تالار هنر پذیرای نمایش «سفر شگفت‌انگیز» است که با کارگردانی دمیتری نوموکنف از کشور آلمان در دو نوبت ۱۷ و ۱۹ و با مدت زمان ۴۵ دقیقه اجرا می‌شود.

تالار محراب نیز شاهد اجرای نمایش «بازتاب حقیقت» کار کشور هند است که با مدت زمان ۴۵ دقیقه در دو سانس ۱۷:۳۰ به صحنه می‌رود.

تالار فردوسی نیز میزبان «اپرای عروسکی سعدی»  کار بهروز غریب‌پور است که ساعت ۱۹:۳۰ و به مدت زمان ۱۱۰ دقیقه اجرا می‌شود.

در تالار انتظامی خانه هنرمندان نیز نمایش «تاریخ دوران » کاری از ابراهیم شاکری به مدت ۴۰ دقیقه و در دو سانس ۱۷ و ۱۸ اجرا می‌شود.

اجراهای بخش فضای باز

در سومین روز برگزاری جشنواره نمایش عروسکی تهران مبارک، این جشنواره میزبان ۸ نمایش در بخش فضای باز است.

در این روز نمایش ‌«خم بازی بانوی حصار» کار افشین قاسمی به مدت ۳۰ دقیقه و راس ساعت ۱۷:۳۰ در محوطه باز تئاتر شهر اجرا می‌شود.

ساعت ۱۸ نمایش «بوسلمه» کاری از عبدالرضا محمدی‌نژاد، ساعت ۱۸:۳۰ نمایش «صندوق بازی» کاری از امید اجاقی و ساعت ۱۹ نمایش «دایناسورهای رنگی» کاری از کشور اسپانیا می‌شوند.

«ترانه خورشید و ماه» کاری از کشور لهستان نام نمایشی است که ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۳۰ دقیقه در همین محوطه اجرا می‌شود.

همچنین نمایش «بالاجاتکم» کار مشترک مهدی صالحیار و نسرین فاتح ساعت ۱۹ در پارک لاله اجرا خواهد شد.

در محوطه خانه هنرمندان نیز دو نمایش «لیر خان» کاری مشترک از ندا فرمانی و ریحانه باغبادی و «علی مردان خان و پهلوان کچل» کار مریم شاهدی به ترتیب ساعت‌های ۱۸:۳۰ و ۱۹ اجرا می‌شوند.

شانزدهمین جشنواره تئاتر عروسکی مبارک از اول تا هفتم شهریور ماه به دبیری مرضیه برومند در تهران برگزار می شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *