برنامه های آخرین روز شانزدهمین جشنواره تئاتر عروسکی


در ششمین روز از شانزدهمین جشنواره نمایش عروسکی شاهد به روی صحنه رفتن ۱۸ نمایش خواهیم بود .

تئاتر فستیوال

اجراهای بخش صحنه ای

به گزارش تئاتر فستیوال ، جشنواره نمایش عروسکی تهران مبارک در آخرین روز برگزاری خود میزبان ۹ نمایش صحنه‌ای و ۸ نمایش در فضای باز است.

در تالار چهارسو نمایش «ملاقات با گودو در…»  به صحنه می‌رود ، این نمایش که مدت زمان آن ٧٠ دقیقه است، در دو نوبت و در ساعت‌های۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰ اجرا می‌شود.

در تالار قشقایی نمایش «ابر صورتی» اثری مشترک از کیوان سر رشته و حسن معجونی اجرا می‌شود. این نمایش با مدت زمان ۴۵ دقیقه در دو سانس١٨:۳۰ و٢٠:۳۰ روی صحنه می‌رود.

تالار سایه نیز میزبان نمایش «اکو» کاری از شیما شادمانی و امید انصاری است که با مدت زمان ۴۰ دقیقه و در دو سانس ۱۸ و ۲۰:۱۵ اجرا می‌شود.

در این روز در پلاتو اجرا «بیست و یک» کاری از بهادر مالکی در سانس‌های ۱۶:۳۰ و ۱۹ اجرا می‌شوند.

تالار هنر پذیرای نمایش «غول بزرگ مهربون» کاری از مریم کاظمی در دو نوبت ۱۷ و ۱۹ و با مدت زمان ۷۰دقیقه اجرا می‌شود.

تالار محراب نیز شاهد اجرای نمایش «قایق کاغذی» کاری از سجاد بهرمند و زهرا مریدی با مدت زمان ۵۵ دقیقه در ساعت ۱۷:۳۰ به صحنه می‌رود.

تالار فردوسی نیز میزبان «اپرای عروسکی سعدی» کار بهروز غریب پور است که ساعت ۱۹:۳۰ و به مدت زمان ۱۱۰ دقیقه اجرا می‌شود.

نمایش «سفرنامه طیاره خانم» اثری از هما جدیکار با مدت ۴۰ دقیقه در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در دو سانس ۱۸و ۲۰:۱۵ به روی صحنه خواهد رفت.

و سرانجام اینکه نمایش «شیرین» کاری از کشور افغانستان در تالار استاد انتظامی خانه هنرمندان به مدت ۴۵ دقیقه و در دو سانس ۱۷ و ١٩اجرا می‌‌شود.

نمایش‌های فضای باز

در آخرین روز برگزاری جشنواره نمایش عروسکی تهران مبارک، این جشنواره میزبان ۸ نمایش در بخش فضای باز است.

در این روز نمایش ‌«کاسه گلین» کاری از پری بارانی به مدت ۲۵ دقیقه و راس ساعت ۱۷:۳۰ در محوطه باز تئاتر شهر اجرا می‌شود.

ساعت ۱۸ نمایش «دایناسورهای رنگی» کاری از کشور اسپانیا، ساعت ۱۸:۳۰ نمایش «پسر صیاد» کاری از وحید خسروی و ساعت ۱۹ نمایش «اشاره» کاری از حمیدرضا اردلان اجرا می‌شوند.

«هفت خوان» کاری از میثم یوسفی نام نمایشی است که ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۳۰ دقیقه در همین محوطه اجرا می‌شود. همچنین نمایش «پرنسس سارا» کاری از مهدی صالحیار ساعت ۱۹ در پارک لاله اجرا خواهد شد.

در محوطه خانه هنرمندان نیز دو نمایش «پهلوون کچل ، کچل می‌ماند» کاری مشترک از نسرین اسدی و نوید صفاریان و «پسماندگان» کاری از کیوان نخعی به ترتیب ساعت‌های ۱۸:۳۰ و ۱۹ اجرا می‌شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *