برنامه های چهارمین روز جشنواره تئاتر کودک و نوجوان


امروز در چهارمین روز از جشنواره بین المللی تئا‌تر کودک و نوجوان همدان، دو کارگاه «سایه خیال» و «کاربرد فانتزی در خلق دارماتیک» در کانون پرورش فکری برگزار می‌شود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئا‌تر فستیوال ، کارگاه «سایه خیال» با موضوع استفاده از تکنولوژی و حرکت با تدریس ژان لوک پنسو و کارگاه «کاربرد فانتزی در خلق دارماتیک» با تدریس دکتر عطاالله کوپال به ترتیب از ساعت ۹ تا ۱۵ و ۹ تا ۱۲ برگزار خواهد شد.
علاوه بر این کارگاه‌ها، امروز ۱۱ نمایش نیز در بخش‌های مختلف جشنواره اجرا خواهد شد.
مجتمع بوعلی سینا در سالن اصلی در سه سانس ۱۰:۳۰، ۱۶و ۱۸ و در پلاتو در سانس‌های ۱۰:۳۰، ۱۶و ۱۸ به ترتیب میزبان اجرای نمایش «مبارک و طلسم شاهزاده» به نویسندگی و کارگردانی جواد انصافی و «من و کوزه» به کارگردانی فرزاد لباسی خواهد بود.
«گروفالو» به کارگردانی آرش شریف‌زاده ساعت ۱۰:۳۰، ۱۶و ۱۸ در سالن اصلی مجتمع فرهنگی سینمایی شهید آوینی و «سه بعلاوه یک» به کارگردانی محمدمهدی کلهری در سانس‌های ۱۰:۳۰، ۱۶ و ۱۸ در پلاتو تئا‌تر شهر روی صحنه خواهند رفت.
«قصهٔ سوزی» (ویژه خردسالان) به کارگردانی شراره طیار ساعت ۹:۳۰، ۱۰:۳۰ و ۱۱:۳۰ در آمفی تئا‌تر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و «با خداحافظی‌ات خوشحالمون کن» (تئا‌تر دانش‌آموزی) با مربیگری و کارگردانی الهه کیان فرد از یزد ساعت ۱۰:۳۰ و ۱۶ در کانون مهدیه اجرا خواهند شد.
نمایش «سفر رویایی کوتوله‌ها» به نویسندگی دیوید وود و کارگردانی پرستو گلستانی نیز در سانس ۱۰:۳۰، ۱۶و ۱۸ در تالار فجر بر روی صحنه خواهد رفت.
در بخش نمایش‌های خیابانی هم «وقتی که زال کوچک بود» به کارگردانی حامد ترابی از همدان ساعت ۱۷ در محوطه تالار شهید آوینی و «زال نامه» به کارگردانی فریبا دلیری ساعت ۱۱ در محوطه مجتمع بوعلی و ساعت ۱۱ در محوطه تالار فجر اجرا خواهد شد.
نمایش «غذاهای خوشمزه» به کارگردانی نرگس خاک کار هم ساعت ۱۷ در محوطه تالار فجر اجرا خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *