برنامه پنجمین روز بیست و ششمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان


پنجمین روز از بیست و ششمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان با ۱۳ نمایش صحنه‌ای و خیابانی میزبان مخاطبان خود می‌شود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، دوشنبه ۱۹ آبان ماه ۱۳۹۸ ، بیست و ششمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان میزبان نمایش هایی از کشور فرانسه ، بلژیک ، تاجیکستان و شهرهایی چون تهران ، همدان ، شاهین شهر ، البرز ، خمینی شهر اصفهان و پیشوا خواهد بود .

بخش صحنه ای

مجتمع فرهنگی و هنری بوعلی‌سینا

نمایش “افسانه بایبری” به نویسندگی محمد موسوی و کارگردانی رضا روان از همدان به مدت ۵۵ دقیقه و در سه سانس ۹:۳۰  ، ۱۱ و ۱۵ ویژه مخاطب نوجوان در سالن اصلی مجتمع بوعلی سینا همدان به روی صحنه می‌رود.

نمایش “بیگ بنگ” به نویسندگی و کارگردانی فرامرز غلامیان از شاهین شهر در بخش نوجوان به مدت ۴۵ دقیقه و در سه سانس ۱۰ ، ۱۵ و ۱۷:۳۰ در سالن پلاتوی مجتمع بوعلی‌سینا اجرا می‌کند.

سالن پلاتو عبادی مجتمع بوعلی‌سینا نیز در سه سانس ۱۰:۳۰ ، ۱۵ و ۱۷:۳۰ و به مدت ۲۰ دقیقه میزبان نمایش “هرکی تو دنیا یه شکل و رنگیه” به نویسندگی و کارگردانی حامد ترابی از همدان است که مناسب رده سنی خردسالان می باشد .

مجتمع فرهنگی و سینمایی شهید آوینی

در بخش بین‌الملل جشنواره، نمایش “سرزمین بازی” به کارگردانی ال آماری بوتروس از فرانسه در سانس‌های ۱۰:۳۰ ، ۱۵ و ۱۷:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در سالن اصلی مجتمع شهید آوینی اجرا می‌شود.

“مزه دروغ تلخه” به نویسندگی بهرام جلالی پور و کارگردانی سمیرا یزدان پژوه عنوان نمایشی از البرز است که به مدت ۵۰ دقیقه ویژه مخاطب کودک در سالن پلاتو مجتمع شهید آوینی و در سانس‌های ۱۰:۳۰ ، ۱۵ و ۱۷:۳۰ به روی صحنه می‌رود.

تالار فجر

تالار فجر همدان در ساعات ۱۰:۳۰ ، ۱۵ و ۱۷:۴۵ به مدت ۴۵ دقیقه از تماشاچیان نمایش “واوارا” به کارگردانی جودی دی کلرک از بلژیک در بخش بین‌الملل میزبانی می‌کند.

کانون مهدیه

نمایش دانش‌آموزی “راهزن” به کارگردانی محی الدین مظفر از تاجیکستان به مدت ۵۰ دقیقه در سانس‌های ۱۰:۳۰ و ۱۵ و ۱۷:۳۰ در تالار مهدیه اجرا می‌شود.

سالن نمایش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی

نمایش  خردسال “من یک نخودفرنگی متفاوتم” به کارگردانی شکیبا مولوی در ۲۰ دقیقه در دو سانس ۱۰ و ۱۱ صبح در سالن آمفی تئاتر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان به روی صحنه می‌رود.

بخش خیابانی

محوطه مجتمع فرهنگی، هنری بوعلی‌سینا

در بخش خیابانی نمایش “وقتی هفت سالم بود” به کارگردانی مهدی حبیبی از تهران به مدت ۲۰ دقیقه و نمایش “یک چالش نه چندان کوچولو” به کارگردانی نوراله لک از خمینی شهر اصفهان به مدت ۲۲ دقیقه در دو سانس ۱۵:۳۰ و ۱۶:۳۰ در محوطه مجتمع بوعلی سینا اجرا خواهند شد .

محوطه مجتمع شهید آوینی

همچنین در این بخش نمایش “نقل مبارک و آقا” اثر پژمان شاهوردی از لرستان به مدت ۲۵ دقیقه و نمایش “سفر جادویی” به کارگردانی روح اله سنایی از پیشوا به مدت ۲۰ دقیقه در ساعت ۱۵:۳۰ و ۱۶:۳۰ در محوطه مجتمع شهید آوینی اجرا می‌شود.

پارک کودک 

“نقل رستم و تهمینه اثر طاهره شفیعی از همدان به مدت ۱۰ دقیقه و نمایش “کمودور” به کارگردانی محمد محمدی قادر از همدان به مدت ۲۷ دقیقه ساعت ۱۵:۳۰ و ۱۶:۳۰ در پارک کودک به نمایش درمی‌آید.

بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان از ۱۶ تا ۲۱ آبان ماه در همدان به دبیری مجید قناد برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *