برنامه چهارمین روز بیست و ششمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان


چهارمین روز از بیست و ششمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان با ۱۳ نمایش صحنه‌ای و خیابانی میزبان مخاطبان خود می‌شود.

به گزارش تئاتر فستیوال ، یکشنبه ۱۹ آبان ماه ۱۳۹۸ ، بیست و ششمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان میزبان نمایش هایی از کشور اسپانیا ، ایتالیا و شهرهایی چون تهران ، بندر دیر ، ساوه ، هرمزگان ، لرستان ، پیشوا ، خمین شهر ، مشهد و همدان خواهد بود .

بخش صحنه ای

مجتمع فرهنگی و هنری بوعلی‌سینا

نمایش “مرد نون زنجبیلی” ترجمه حسین فدایی‌حسین به کارگردانی ندا بداغی از بندر دیر به مدت ۵۵ دقیقه و در سه سانس ۱۰ صبح، ۱۵ و ۱۷:۳۰ عصر در سالن اصلی مجتمع بوعلی سینا همدان به روی صحنه می‌رود.

پگاه معصومی از همدان کارگردان نمایش “مارمولک بد ادا” است که این اثر را در بخش خردسال به مدت ۲۰ دقیقه و در سه سانس ۱۰ و ۱۱ صبح و ۱۵ عصر در سالن پلاتوی مجتمع بوعلی‌سینا اجرا می‌کند.

سالن پلاتو عبادی مجتمع بوعلی‌سینا نیز در سه سانس ۱۰:۳۰ صبح، ۱۵ و ۱۷:۳۰ عصر و به مدت ۲۰ دقیقه میزبان خردسالان علاقه‌مند به تماشای نمایش “کودک و پرنده” به کارگردانی محمد محسنی از ساوه است.

مجتمع فرهنگی و سینمایی شهید آوینی

در بخش بین‌الملل جشنواره، نمایش “دو عروسک”به کارگردانی الکساندر چرچیچ از اسپانیا در سانس‌های ۱۰:۳۰صبح، ۱۵ و ۱۷:۳۰ به مدت ۴۰ دقیقه در سالن اصلی مجتمع شهید آوینی اجرا می‌شود.

“رویای کودکانه” به نویسندگی و کارگردانی سیروس سپهری عنوان نمایشی از تهران است که به مدت ۴۵ دقیقه در سالن پلاتو مجتمع شهید آوینی و در سانس‌های ۱۰:۳۰ صبح، ۱۵ و ۱۷:۳۰ عصر به روی صحنه می‌رود.

تالار فجر

تالار فجر همدان در ساعات ۱۵ و ۱۷:۴۵ امروز به مدت ۶۵ دقیقه از تماشاچیان نمایش «نیمارا» به کارگردانی پابلو دوران از ایتالیا در بخش بین‌الملل میزبانی می‌کند.

کانون مهدیه

نمایش دانش‌آموزی “خانوم ما هیچی نفهمیدیم” به نویسندگی و کارگردانی ام‌البنین جایباش از هرمزگان به مدت ۳۰ دقیقه در سانس‌های ۱:۳۰ صبح و ۱۵ و ۱۷:۳۰ عصر در تالار مهدیه اجرا می‌شود.

سالن نمایش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی

اکرم ابوالمعالی از تهران کارگردان نمایش  خردسال “پر” است که اثر خود را در ۲۰ دقیقه در دو سانس ۱۰ و ۱۱ صبح در سالن آمفی تئاتر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان به روی صحنه می‌برد.

بخش خیابانی

محوطه مجتمع فرهنگی، هنری بوعلی‌سینا

در بخش خیابانی نمایش “سفر جادویی” به کارگردانی روح الله سنایی از پیشوا در ساعت ۱۵:۳۰ در محوطه مجتمع بوعلی و ساعت ۱۶:۳۰ در پارک کودک به اجرای عمومی می‌رسد.

محوطه مجتمع شهید آوینی

همچنین در این بخش نمایش “یک چالش نه چندان کوچولو و خونه مادربزرگه” اثر نوراله لک از خمینی شهر اصفهان به مدت ۲۲ دقیقه در ساعت ۱۵:۳۰ و نمایش”کمودور” به کارگردانی محمد محمدی قادر از همدان به مدت ۲۷ دقیقه در ساعت ۱۶:۳۰ در محوطه مجتمع شهید آوینی اجرا می‌شود.

پارک کودک 

“مرغ، درخت، گل” دیگر نمایش بخش خیابانی است که به کارگردانی غلامرضا محمدی از مشهد، ساعت ۱۵:۳۰ به مدت ۲۰ دقیقه در پارک کودک به نمایش درمی‌آید.

بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان از ۱۶ تا ۲۱ آبان ماه در همدان به دبیری مجید قناد برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *