برنامه چهارمین روز شانزدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران مبارک


شانزدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران مبارک در چهارمین روز خود میزبان ۱۰ نمایش صحنه‌ای و ٨ نمایش میزبان مخاطبان خود می شود .

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، شانزدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران مبارک در چهارمین روز خود پنجشنبه چهارم شهریور ماه ، میزبان نمایش هایی از کشور روسیه ، هند و تهران خواهد بود .

نمایش های بخش صحنه ای

تالار اصلی تئاتر شهر در چهارمین روز پیاپی میزبان نمایش «رویای شب نیمه تابستان» کاری از مریم ضیایی است که به‌مدت زمان ٧۵ دقیقه در دو نوبت ۱۹ و ۲۱ به صحنه می‌رود.

در تالار چهارسو نمایش «ادیسه» به کارگردانی الکسی للیاوسکی از کشور روسیه به صحنه می‌رود. این نمایش که مدت زمان آن ٧٠ دقیقه است، در دو نوبت و در ساعت‌های۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰ اجرا می‌شود.

در تالار قشقایی نمایش «گنبد به دوش» کاری از پوپک عظیم پور و سجاد طهماسبی اجرا می‌شود. این نمایش با مدت زمان ٧۵ دقیقه در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۰:۳۰ روی صحنه می‌رود.

تالار سایه نیز میزبان نمایش «پرواز شماره ٧۴۵» به کارگردانی مرجان پورغلامحسین است که با مدت زمان ۴۵ دقیقه و در دو سانس ۱۸ و ۲۰:۱۵ اجرا می‌شود.

در این روز در پلاتو اجرای تئاتر شهر نمایش «نمکی بلا و دیو » کاری از گروه ترگلک در سانس‌های ۱۶:۳۰ و ۱۹ اجرا می‌شوند.

تالار هنر پذیرای نمایش «لاکی عجق وجق» است که اثری مشترک از امیر مشهدی عباس و آناهیتا غنی‌زاده در دو نوبت ۱۷ و ۱۹ و با مدت زمان ۴۵ دقیقه اجرا می‌شود.

تالار گلستان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز شاهد اجرای نمایش «موش تا موش» کاری از رامین کهن که با مدت زمان ۵۵ دقیقه در دو سانس ۱۸ و ۲۰:۱۵ به صحنه می‌رود.

تالار فردوسی نیز میزبان «اپرای عروسکی سعدی» اثری از بهروز غریب‌پور است که ساعت ۱۹:۳۰ و به مدت زمان ۱۱۰ دقیقه اجرا می‌شود.

تالار محراب  نیز میزبان نمایش «بازتاب حقیقت» کاری از کشور هند به کارگردانی ددی بودامجی به مدت ۴۵ دقیقه در یک سانس ١٧:٣٠ خواهد بود .

در تالار انتظامی خانه هنرمندان نیز نمایش «تاریخ دوران » کاری از ابراهیم شاکری به مدت ۴۰ دقیقه و در دو سانس ۱۷ و ۱۸ اجرا می‌شود.

نمایش های بخش فضای باز 

در روز چهارم جشنواره در محوطه باز تئاتر شهر نمایش ‌«پرنسس سارا» کار مهدی صالحیار از تبریز به مدت ٢۵ دقیقه و راس ساعت ۱۷:۳۰ اجرا می‌شود.

ساعت ۱۸ نمایش «پسماندگان» کاری از کیوان نخعی، ساعت ۱۸ نمایش «کاسه گلین» کاری از پری بارانی، ساعت ١٩ نمایش «پسر صیاد» کاری از وحید خسروی و نمایش خورشید و ماه کاری از کشور لهستان در ساعت ١٩:٣٠ در همین محوطه اجرا می‌شوند.

در پارک لاله «رشکی و ماسی» زیر نظر رضا فقیهی نام نمایشی است که ساعت ۱۹ به مدت ٣۵ دقیقه اجرا می‌شود.

در محوطه خانه هنرمندان نیز دو نمایش «دایناسورهای رنگی» کاری از کشور اسپانیا و «بوسلمه» کار عبدالرضا محمدی‌نژاد به ترتیب ساعت‌های ۱۸:۳۰ و ۱۹ اجرا می‌شوند.

شانزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران مبارک تا ششم شهریور ماه به دبیری مرضیه برومند برگزار می شود .

برنامه روزانه ی نمایش های صحنه ای و فضای باز شانزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران مبارک را از وب سایت تئاتر فستیوال پیگیری کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *