برنامه کامل اجرای نمایش‌های خیابانی محوطه تئاتر شهر در ماه رمضان


دفتر تئاتر خیابانی اداره کل هنرهای نمایشی با همکاری مجموعه تئاتر شهر در ایام ماه مبارک رمضان میزبان علاقه‌مندان تئاتر با اجرای چند اثر نمایشی خیابانی در محوطه تئاتر شهر خواهد بود.

تئاترهای خیابانی

به گزارش تئاتر فستیوال ، این آثار نمایشی اجرای خود را در ایام ماه مبارک رمضان آغاز کرده‌اند و تا دوشنبه ۲۲ تیرماه، هر شب در سه نوبت، ساعت‌های ۲۰ و ۲۱:۳۰ و ۲۲ اجرا می‌شوند.

همچنین از ۱۵ تا ۱۷ تیرماه به مناسبت شب‌های قدر و شهادت حضرت علی (ع) مجالس تعزیه با حضور گروه‌های صاحب‌نام این عرصه در محوطه تئاتر شهر اجرا خواهند شد.

طبق برنامه منتشر شده از سوی دفتر تئاتر خیابانی اداره کل هنرهای نمایشی، دوشنبه هشتم تیرماه به ترتیب نمایش‌های «شیطان در کمین» به کارگردانی زهرا غلامی، «نقالی داستان‌های قرآن» به کارگردانی محمدرضا مختاری‌فرد و «شاید همین روزها» به کارگردانی مسعود محرابی اجرا می‌شوند. سه‌شنبه ۹ تیرماه نیز نمایش‌های «نامه‌ای به خدا» به کارگردانی مظاهر سوخته‌سرایی، «تن» به کارگردانی علیرضا مهران و «حجاب زنان، غیرت مردان» به کارگردانی مرتضی وکیلیان میزبان دوستداران تئاتر هستند.

چهارشنبه ۱۰ تیرماه به ترتیب نمایش‌های «فصل خدا» به کارگردانی مرتضی اسدی‌مرام، «هلال» به کارگردانی علیرضا پاکزاد، «جاودانه جاودانه» به کارگردانی مصطفی کولیوندی اجرا می‌شوند.

همچنین پنجشنبه ۱۱ تیرماه نمایش‌های «کارتن خواب» به کارگردانی ابوالفضل حاجی‌علیخانی، «مسیر قرآنی» به کارگردانی اکبر قهرمانی و «زیارت» به کارگردانی سعید فانی در محوطه تئاتر شهر برای تماشاگران اجرا می‌شوند.

جمعه ۱۲ تیرماه هم نمایش‌های «دیدار» به کارگردانی مژگان رضاییان، «شاید همین روزها» به کارگردانی مسعود محرابی و «پرده‌خوانی قرآنی» به کارگردانی سلمان فرخنده پذیرای علاقه‌مندان نمایش‌های خیابانی هستند.

«سه شب از سی شب» به کارگردانی حیدررضایی، «علی‌نامه‌خوانی» به کارگردانی ابوالفضل ورمزیار، «ماه مهمونی» به کارگردانی ابراهیم رحیمی عنوان دیگر آثار نمایشی هستند که شنبه ۱۳ تیرماه اجرا می‌شوند.

از پنجشنبه ۱۸ تیرماه نیز نمایش‌های «نقالی داستان‌های قرآنی» به کارگردانی محمدرضا مختاری‌فرد، «عام الفیل» به کارگردانی وحید پیمان‌دار و «یاران جوان پیامبر» به کارگردانی شاهد پیوند در محوطه تئاتر شهر برنامه خود را اجرا می‌کنند.

جمعه ۱۹ تیر نمایش‌های «تن» به کارگردانی علیرضا مهران، «فصل خواندن» به کارگردانی مرتضی اسدی‌مرام و «نامه‌ای به خدا» به کارگردانی مظاهر سوخته‌سرایی و شنبه ۲۰ تیرماه، نمایش‌های «حجاب زنان غیرت مردان» به کارگردانی مرتضی وکیلیان، «نقالی داستان‌های قرآنی» به کارگردانی محمدرضا مختاری‌فرد و «افطاری در خیمه» به کارگردانی مجتبی دربندی میزبان علاقه‌مندان تئاتر هستند.

یکشنبه ۲۱ تیرماه ، نمایش‌های «علی‌نامه‌خوانی» به کارگردانی ابوالفضل ورمزیار، «جاودانه جاودانه» به کارگردانی مصطفی کولیوندی و «مکافات عمل» به کارگردانی علیرضا دهقانی و دوشنبه ۲۲ تیرماه، نمایش‌های «یاران جوان پیامبر» به کارگردانی شاهد پیوند، «سه شب از سی شب» به کارگردانی حیدر رضایی و «کارتن خواب» به کارگردانی ابوالفضل حاج‌علیخانی اجرا می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *