برگزاری نشست خبری پانزدهمین جشنواره تئاتر تجربه


نشست خبری پانزدهمین دوره از جشنواره تئاتر تجربه، سه‌شنبه ۲۹ بهمن با حضور رحمت امینی، دبیر این جشنواره، برگزار می‌شود.

تئاترفستیوال
به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی پانزدهمین جشنواره تئاتر تجربه، نشست خبری پانزدهمین دوره این جشنواره با حضور رحمت امینی دبیر جشنواره، سه شنبه ۲۹ بهمن از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه در سالن کنفرانس مجموعه تئاتر شهر برگزار می‌شود.

پانزدهمین جشنواره تئاتر تجربه، ویژه دانشجویان مقاطع و گرایش‌های گوناگون رشته‌ هنرهای نمایشی، در سه بخش آزاد، ویژه‌ (خلاقیت) و نمایشنامه‌نویسی در روزهای سوم تا دهم اسفندماه سال جاری (۱۳۹۲) با دبیری رحمت امینی برگزار می‌شود.
جشنواره تئاتر تجربه تخصصی‌ترین جشنواره تئاتر دانشگاهی است، زیرا در این جشنواره فقط دانشجویان تئاتر حضور دارند و جشنواره تئاتر تجربه از این لحاظ با جشنواره تئاتر دانشگاهی متفاوت است.
رحمت امینی دبیر پانزدهمین دوره این جشنواره پیشتر در گفت‌وگو با رسانه‌ها اعلام کرده بود: جشنواره تئاتر تجربه هیچ بودجه‌ای ندارد و نمی‌دانیم برای آینده چه اقداماتی را باید انجام دهیم ولی امید داریم رییس دانشکده هنرهای نمایشی پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران در برنامه اختتامیه ردیف بودجه‌ای را برای دوره بعدی تعریف کند. همچنین آمادگی داریم تا با دیگر مراکز مرتبط با تئاتر همکاری و تلاش می‌کنیم از حمایت اسپانسرها نیز بهره‌مند شویم تا جشنواره به شکلی آبرومند برگزار شود.
دبیر پانزدهمین جشنواره تئاتر تجربه درباره برنامه‌های جشنواره بیان کرد: در این دوره نیز جشنواره در دو بخش صحنه‌ای خلاقیت و آزاد به صورت رقابتی برگزار می‌شود و بخش «خلاقیت» شامل شیوه‌های نوین اجرایی برپایه نمایش‌های ایرانی است. در کنار این دو بخش، بخش نمایشنامه‌نویسی و نمایشنامه‌خوانی هم وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *