آئین بزرگداشت استاد انوشیروان ارجمند برگزار شد


مراسم بزرگداشت استاد فقید تئاتر ، سینما و تلویزیون کشور مرحوم انوشیروان ارجمند با حضور جمع کثیری ازمردم، هنرمندان و مدیران تئاترکشور برگزار شد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی گروه نمایش “خاک شیرین” ، آئین بزرگداشت استاد انوشیروان ارجمند شامگاه جمعه ۲۲ آذرماه ۹۷ با حضور خانواده و دوستداران وی در تماشاخانه سرو انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس برگزار شد.

در ابتدای این برنامه فرزاد جمشیدی که اجرای این مراسم را بر عهده داشت طی سخنانی از سجایای والای اخلاقی و هنر متعهدانه مرحوم ارجمند سخن گفت. در ادامه ویدئویی از برزو ارجمند که به دلیل حضور در جلسه فیلمبرداری در جزیره هرمز در مراسم حضور نداشت پخش شد.

با حضور شهرام کرمی مدیر کل مرکز هنر های نمایشی و اصغر همت از کیهان دخت امین همسر استاد انوشیروان ارجمند تجلیل شد و پس از آن حاضران به تماشای نمایش خاک شیرین به کارگردانی علی برجی نشستند.

شهرام کرمی مدیر کل اداره هنر های نمایشی ، اصغر همت ، وحید جلیلوند، مهری شیرازی،نیما رئیسی،فرهاد بشارتی،قاسم زارع، بابک نوری، سعید داخ ، آنا هیتا همتی، میلاد نیک آبادی، مختار سائقی، رابعه اسکویی، پرستو صالحی، از جمله میهمانان حاضر در این نشست بودند. لازم به ذکر است این بزرگداشت به همت محمودرضا فراهانی تهیه کننده این نمایش و از فعالان جبهه فرهنگی انقلاب برگزار گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *