بزرگداشت شهید مطهری و روز معلم در رادیو نمایش


۱۱ و ۱۲ اردیبهشت ماه ۲ نمایش جدید رادیویی به مناسبت شهادت استاد مرتضی مطهری و روز معلم از رادیو نمایش پخش می شود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، ۲ نمایش رادیویی به مناسبت شهادت مرتضی مطهری از رادیو نمایش پخش خواهند شد.

«راز کهنه» به نویسندگی یاسمن شکرگزار داستان پزشک موفقی است که می خواهد برای ادامه تحقیقاتش به خارج از ایران سفر کند اما ادای دین اش به معلم دوران کودکی اش باعث می شود از رفتن منصرف شود و …

سیما خوش چشم، مهدی طهماسبی، ماندانا محسنی  و مجید حمزه از جمله بازیگران این این نمایش رادیویی هستند که ۱۱ اردیبهشت ساعت ۱۵:۱۵ از رادیو نمایش پخش می شود.

همچنین نمایش رادیویی «ماشه ای روی اندیشه» به نویسندگی سهیلا خدادادی ساعت ۱۸:۴۵ روز ۱۲ اردیبهشت از رادیو نمایش پخش می شود که فرازی از زندگی استاد شهید مرتضی مطهری است.

در این نمایش هنرمندانی چون مهدی طهماسبی، سیما خوش چشم، سینا نیکوکار، میرطاهر مظلومی، رامین پورایمان و صفا آقاجانی به ایفای نقش پرداخته اند.

این ۲ نمایش رادیویی به کارگردانی مهدی نمینی مقدم، تهیه کنندگی ژاله محمد علی، صدابرداری رضا طاهری و افکت نرگس موسی پور در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است که به مناسبت روز معلم از این شبکه رادیویی پخش می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *