بسته شدن سایت‌ فروش نمایش «پپرونی برای دیکتاتور» در تماشاخانه ایرانشهر


سایت‌های فروش نمایش «پپرونی برای دیکتاتور» که در تماشاخانه ایرانشهر اجرا می‌شود،‌ بسته شد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از ایسنا ، علی احمدی دراماتورژ و بازنویس نمایشنامه این اثر‌، با اعلام این مطلب گفت: سایت‌های فروش نمایش«پپرونی برای دیکتاتور» بسته شده و هیچ توضیحی هم در این‌باره به ما ارائه نشده است.

او با اشاره به اینکه سایت گیشه‌نت که فروش این نمایش را برعهده دارد ‌متعلق به تماشاخانه ایرانشهر است‌، گفت: طبیعی است این کار از سوی مدیران تماشاخانه ایرانشهر صورت گرفته است، اما نکته اینجاست که نمی‌دانیم دلیل این کار چیست و همینطور نمی‌دانیم قرار است چه اتفاقی بیفتد.

احمدی اضافه کرد: با توجه به بسته شدن سایت تلفن‌های رزرو نمایش با حجم زیادی از تماس‌های مخاطبان‌، تماشاگران و علاقه‌مندان به این نمایش روبرو شده که می‌گویند‌، امکان خرید بلیت از سایت را ندارند و ما نیز توضیحی برای آنها نداریم.

به گفته وی‌؛ بلیت‌های نمایش «پپرونی برای دیکتاتور» در اجرای ۲۷ و ۲۸ مرداد ماه تمام شده و حتی خارج از ظرفیت هم بلیت فروخته می‌شود.

گفتنی است پیش از این مدیریت تماشاخانه ایرانشهر اقدام به توقف اجرای نمایش «پاییز» نادر برهانی مرند به دلیل آنچه مشکلات محتوایی می‌دانست ، کرده بود.

در «پپرونی برای دیکتاتور» به کارگردانی خسرو احمدی محسن کیایی، خسرو احمدی، ژاله صامتی، پژمان جمشیدی، سینا کرمی، شیوا ابراهیمی و با حضور افتخاری فریده سپاه‌منصور (به صورت ویدیویی) حضور دارند.

۳ نظر ثبت شده است .

  1. در حاشیه گفت:

    ایرانشهر هم شورشو در آورده ها …. چه وضعشه !؟؟ هر روز واسه یه کاری بامبول در میاره ….

  2. تانگو گفت:

    خبر جدیدی از این نمایش نیست؟ کی دوباره اجرایش شروع میشه؟

  3. Pinky گفت:

    Iranshahr dgar kheli sarkhod shode!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *