بلیت نیم بهای «مرگ فروشنده» و «دیده‌بانان» برای دانشجویان


بلیت نیم بهای نمایش «مرگ فروشنده» ، یکشنبه (۱۶ آذرماه) و نمایش «دیده‌بانان» به مدت سه روز (۱۶ و ۱۷ و ۱۸ آذر ) به مناسبت روز دانشجو به فروش می‌رسد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئا‌تر فستیوال ، به مناسبت فرارسیدن ۱۶ آذرماه مصادف با روز دانشجو ، نمایش «مرگ فروشنده» به نویسندگی آرتور میلر و کارگردانی نادر برهانی مرند، که ساعت ۱۹:۳۰ ، در سالن اصای تئاتر شهر به روی صحنه می رود برای دانشجویان به صورت نیم بها عرضه می شود .

در این نمایش بازیگرانی چون حمیدرضا آذرنگ ، نسیم ادبی ، داریوش موفق ، رحیم نوروزی ، حمیدرضا نعیمی ، محمدرضا رحیمی و… در این نمایش ایفای نقش می کنند .

 همچنین  نمایش «دیده‌بانان» به کارگردانی دکتر محمدرضا خاکی، روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه ۱۶، ۱۷ و ۱۸ آذرماه، با ۵۰ درصد تخفیف در بهای بلیت پذیرای دانشجویان است.

دانشجویان با ارائه کارت دانشجویی به گیشه تئاترشهر می‌توانند بلیت این سه روز را به صورت نیم بها خریداری کنند. همچنین اعضای باشگاه تماشاگران تئاترشهر نیز می‌توانند از این تخفیف استفاده کنند.

نمایش «دیده‌بانان» نوشته پیر روبر لوکلرک یک کمدی دو پرده‌ای درباره جنگ است که توسط دکترمحمدرضا خاکی ترجمه شده است. در این نمایش وحید نفر، علیرضا ناصحی، بهنام شرفی، محمد روشنی، بیژن محرمی، سارا افشار و علیرضا مدنی ایفای نقش می‌کنند.

سایر عوامل این نمایش عبارتند از: مازیار ملکی (دستیار کارگردان و برنامه‌ریز)، میلاد آذرم (منشی صحنه)،امیرحسین دوانی (طراح صحنه)، نسرین خرمی (طراح لباس)، آنکیدو دارش (موسیقی)، مسعود جورسرا، مازیار ملکی (طراحی و ترکیب صدا)، مائده محسنی (دستیار لباس)، محمد محمدپور (عکاس) و امیر موسی‌کاظمی (روابط عمومی).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *