اجرای تئاترهای خیابانی در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم


تئاترهای خیابانی

به گزارش تئاترفستیوال، یکی از فعالیت های بخش هنری نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، اجرای نمایش ها و تئاترهای خیابانی توسط هنرمندان برجسته این عرصه است، تعداد این نمایش ها از روز سوم تا ۲۳ تیرماه ۱۱۰ و از روز ۲۴ تا ۳۱ همین ماه ۳۲ نمایش خیابانی بوده است.

 این نمایش ها در فضای باز نمایشگاه قرآن برگزار می شود که جنگ خندق توسط مرشد میرزاعلی، نقالی به روایت جوانمرد قصاب توسط محمدرضا مختاری، تقل شهید فانی توسط آقای فانی، نقل حمزه حیدری توسط ابوالفضل ورمزیار، نقل فضل و فتاح و نمایش خیابانی عام الفیل توسط شهاب راحله از جمله این تئاترهای خیابانی است.

کمیته هنری بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در زمان برگزاری نمایشگاه قرآن ۱۱۰ نمایش خیابانی را برای بازدیدکنندگان در نظر گرفته بود که با تمدید زمان برگزاری نمایشگاه قرآن از ۲۳ تیر تا ۳۱ این ماه تعداد ۳۲ نمایش خیابانی دیگر توسط هنرمندان برجسته این عرصه تا روز پایانی نمایشگاه اجرا خواهد شد.

بر اساس گفته مسئولان کمیته هنری نمایشگاه قرآن، نمایش های خیابانی که در شب های پر فضیلت قدر برگزار می شود در ارتباط با مضامین این لیالی است.

به گزارش روز دوشنبه بیست ودومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم این نمایش ها در محوطه باز نمایشگاه قرآن، یادمان شهدای گمنام و روبروی ساختمان باغ موزه دفاع مقدس از ساعت ۱۸ تا ۲۲:۳۰ و در سانس های ۳۰ دقیقه ای برگزار می شود.

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم فردا (سه شنبه) به کار خود در باغ موزه دفاع مقدس پایان می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *