اعلام تاریخ برگزاری اولین مجمع عمومی کانون روابط عمومی و تبلیغات خانه تئاتر


اولین مجمع عمومی کانون روابط عمومی و تبلیغات خانه تئاتر در تاریخ ۱۴ دی ماه در خانه تئاتر برگزار می‌شود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی این کانون، طی جلسات برگزاری توسط اعضای هییت مدیره ی این کانون و بازنگری بر آیین نامه ی این کانون، نخستین مجمع عمومی این کانون ۱۴دی ماه ،  ساعت ۱۷ در محل خانه تئاتر جدید به آدرس  خیابان نجات اللهی(ویلا)، خیابان سمیه، پلاک ۲۶۰ در سالن استاد جوانمرد برگزار می شود.

 ضمنا فعالین حوزه روابط عمومی، رسانه و تبلیغات تئاتر می توانند تا تاریخ ۱۴ دی ماه با مراجعه به سایت خانه تئاتر به آدرس www.theaterforum.ir  جهت عضویت اقدام کنند و مدارک خود را همزمان با حضور در مجمع عمومی برای بررسی به خانه تئاتر تحویل دهند .

همچنین دومین جلسه‌ی داخلی کانون روابط عمومی و تبلیغات تئاتر خانه تئاتر ۲۶ آذر ماه برگزار شد و طی این جلسه با انصراف الهه حاجی زاده؛  به عنوان بازرس علل البدل و با عدم حضور محمد جعفریان برای قرعه کشی ، مریم شریعتی به عنوان عضو علل البدل دوم و محمدرضا ایمانیان به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند .

انتخابات کانون روابط عمومی و تبلیغات تئاتر خانه تئاتر ، مورخ ۲۳ آبان ماه در محل خانه تئاتر سالن مهین اسکویی برگزار شد که سارا حدادی ، ایلیا شمس ، محمد وفایی، امیر پارساییان مهر و زینب لک به عنوان اعضای هییت مدیره و امیر قالیچی به عنوان عضو علل البدل هییت مدیره و مریم رودبارانی به عنوان بازرس این کانون انتخاب شدند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *