تاریخ جدید برگزاری دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی مشخص شد


با تصمیم شورای سیاستگذاری دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی و انجام هماهنگی های لازم، تالریخ جدید برگزاری دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی مشخص شد

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از امور ارتباطات رسانه ای دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی و بنا به اعلام دبیرخانه، این رویداد فرهنگی هنری از روز چهارشنبه ۳۰ بهمن به مدت ۴ روز تا تاریخ ۳  اسفند ماه سال جاری برگزار می شود.

دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی که پیشتر قرار بود در دیماه سالجاری برگزار شود به دلیل حوادث ناگوار دیماه ۹۸ به تعویق افتاده بود. هنرمندانی که به عنوان داور، دوممین جشنواره تئاتر اکبر رادی را همراهی می کنند عبارتند از:

داوران رادیو رادی : بهزاد فراهانی، بهروز محمودی بختیاری و ‌رویا فلاحی

داوران نمایشنامه نویسی: محمد چرم شیر، علی عابدی و مهدی کوشکی

داوران مقالات رادی شناسی: شهرام زرگر ، دکتر بهرام جلالی پور و آرش رادی

دبیر رادیو رادی : ایوب آقاخانی

دبیر مقالات رادی شناسی و صحنه ای (مونولوگ): دکتر روح الله جعفری

دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی در بخشهای: مسابقه نمایشنامه نویسی، مسابقه مقالات رادی شناسی، مسابقه رادیو رادی و بخش غیر رقابتی صحنه ای برگزار می شود.

این جشنواره با دبیری بهزاد صدیقی و با همکاری اداره کل هنرهای نمایشی و مشارکت شورای اسلامی شهر تهران و معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران و با حمایت فرهنگسرای سرو، مجموعه ی تئاتر شهر، اداره کل هنرهای نمایشی رادیو (رادیو نمایش)، عمارت نوفل لوشاتو و شرکت تبلیغاتی جارچی در تهران برگزار می شود.  //

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *