“میر مهنا” به دانشجویان تخفیف ویژه می دهد


نمایش”میر مهنا” به نویسندگی و کارگردانی سیروس کهوری‌نژاد به دانشجویان تمامی رشته‌ها ۵۰% تخفیف می‌دهد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، نمایش”میر مهنا” به دانشجویان تمامی رشته‌ها ۵۰% تخفیف می‌دهد. دانشجویان برای استفاده از این تسهیلات باید به صورت حضوری به گیشه تماشاخانه سرو مراجعه کرده و با ارائه کارت دانشجویی نسبت به خرید بلیت اقدام کنند.

این نمایش که تولید گروه هنرهای نمایشی روایت فتح است؛ از ۱۲بهمن در تماشاخانه سرو به روی صحنه رفته است و در بخش مسابقه ایران سی و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر نیز اجرا شد.

حمید ابراهیمی، جلیل فرجاد، حدیثه تهرانی، محمد رضا‍‍ پشنگیان، تیما پور رحمانی، پانته آ کیقبادی، داوود سلیمانی، رامین مسیبی، آرش ابراهیم‌زاده، محمد رضا موهبتی، حسین ابراهیمی، شکوفه حیدریان، ملیکا مشعل، سمیرامیس قاصدی، محمد کهوری‌نژاد، حسن رونده، مهلا دریایی، خاطره خوشدل، طهورا زهدی، ثمین بیطرف، دنیا سلیمانی، سپیده غلامی، امیر حسین شیرازیان، حسین حیدری، مظفر امیر عالی، رامبد مفخمی پور و یاسین حسینی بازیگران “میر مهنا” هستند که در خلاصه آن آمده: میر مهنا در حدود ۱۰۰ سال قبل در جنوب می‌زیست و جزو سردارانی بوده که در بوشهر حضور داشته است و علیه اشغالگران قیام و رشادت‌های زیادی انجام داده است.

“میر مهنا” به نویسندگی و کارگردانی سیروس کهوری‌نژاد تا ۵ اسفند ماه هر شب به جز شنبه ها ساعت ۱۹ در تالار سرو به روی صحنه می رود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *