تعطیلی ۲ روزه ی تالارهای نمایشی


به مناسبت ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) ، مجموعه تئاتر شهر ، تماشاخانه ایرانشهر و مرکز تئاتر مولوی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه ۳۰ بهمن و ۱ اسفند تعطیل است.

به گزارش تئاتر فستیوال ، تمامی نمایش های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر ، تماشاخانه ایرانشهر و مرکز تئاتر مولوی در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه مصادف با ۳۰ بهمن و ۱ اسفند به مناسب فرارسیدن سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) اجرایی ندارند.

هم اکنون نمایش های «فتوحات گلشیری» به کارگردانی یوسف باپیری در تالار چهارسو، «باغ وحش شیشه ای» به کارگردانی ندا هنگامی در تالار قشقایی، «کارد، ترنج، زلیخا» به کارگردانی احمد ایرانی خواه در تالار سایه، «اهالی هوا» به کارگردانی دیانا فتحی در پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر روی صحنه هستند.

نمایش‌های «شلتر» به کارگردانی امین میری، «پیانیستولوژِی» به کارگردانی محمد نیازی، «فهرست مردگان» به کارگردانی رضا ثروتی و «زندانی خیابان دوم» به کارگردانی مه‌لقا باقری به ترتیب در ساعت‌ها ۱۷:۳۰، ۱۸ و ۲۰:۳۰ در سالن استاد سمندریان و ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر از روز چهارشنبه ۲ اسفند مطابق با برنامه از پیش اعلام‌شده به صحنه می‌روند.

اجرای نمایش های «در نیومده» به کارگردانی سعید زارعی و «آنام» به کارگردانی بهروز پناهنده نیز مجددا از روز چهارشنبه ۲ اسفندماه در مرکز تئاتر مولوی به کار خود ادامه خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *