تغییر ساعت اجرای نمایش “شاپرک خانوم” /تخفیف به مناسبت ماه رمضان


ساعت اجرای نمایش “شاپرک خانوم” به دلیل همزمانی با ماه مبارک رمضان تغییر کرد و به همین مناسبت تماشاگران می توانند بلیت های خود را با تخفیف های ۴۰ درصدی تهیه کنند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی نمایش “شاپرک خانوم”، این تئاتر نوشته بیژن مفید و به روایت و کارگردانی حسن انصاریان که از ابتدای اردیبهشت ماه به روی صحنه رفته است، به دلیل همزمانی با ماه مبارک رمضان در ساعت اجرا تغییراتی خواهد داشت. بر این از روز سه شنبه هفدهم اردیبهشت ماه ساعت اجرای نمایش از ۲۰ به ۲۰:۳۰ تغییر کرد. همچنین به مناسبت ماه رمضان تماشاگران می توانند بلیت های خود را با تخفیف های ۴۰ درصدی تهیه کنند.

این اثر به صورت کاملاً مستقل و بدون حمایت سازمان و نهاد خاصی به دنبال رساندن پیام انسانیت، عشق ورزی و گذشت و بخشش است. در این تئاتر که رویکردی با مخاطب کودکان و نوجوانان دارد، سیاوش طهمورث، فریبا متخصص، بهرام سروری نژاد، قربان نجفی، محمد آقامحمدی، آذین فولادوند و سبا قاسمی بازیگران بزرگ‌سال و پارسا رضوی، نرگس اله وکیلی و حسام صیادی بازیگران کودک و نوجوانی هستند که ایفای نقش می کنند.

حسن انصاریان بیشتر به عنوان نویسنده در سینمای ایران شناخته می‌شود، او در دهه ۶۰ آثاری چون «توطئه»، «روباه قرمز» و «خرس پشمالو» و «گل اخمالو» را به صحنه برد و پس از سال‌ها این تئاتر که داستان گرفتار شدن یک شاپرک در دام عنکبوت‌ است را روایت می‌کند.

نمایش “شاپرک خانوم” تا خرداد ماه هر شب به جز شنبه ها در سالن سینما تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به روی صحنه می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *