تقدیر از صدیقه کیانفر در بیست و دومین جشنواره تئاتر فتح خرمشهر


در بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر از صدیقه کیانفر، بازیگر پیشکسوت تئاتر که با نمایش «پیرننا» در این جشنواره حضور دارد تقدیر شد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر، سیدمجتبی حسینی (معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی)،‌ قدرت‌الله طمیمیان (معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند)، شهرام کرمی (مدیرکل هنرهای نمایشی)، مهدی افضلی (مدیرعامل بنیاد فرهنگی هنری رودکی)، حجت‌الاسلام محمدمهدی بهداروند (مشاور مدیرکل هنرهای نمایشی) و حمیدرضا آذرنگ (دبیر بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر) با حضور در محل اجرای نمایش «پیرننا» به کارگردانی اکبر قهرمانی از صدیقه کیانفر، بازیگر پیشکسوت تئاتر تقدیر کردند.

کیانفر که در این نمایش نقش مادر یک شهید را بازی می‌کرد گفت: بسیار متشکرم که امروز در اینجا حضور پیدا کردید و نمایش ما را دیدید. مرا ببخشید اگر نتوانستم بازی خوبی داشته باشم و از لهجه جنوبی‌ام به خوبی استفاده کنم. زادگاه من آبادان است. این روزها دیگر پیر شده‌ام و مریض هستم. به همین خاطر دوست داشتم در زادگاهم برنامه‌ای داشته باشم و به این جشنواره آمدم.

در ادامه لوح تقدیری به این بازیگر تقدیم شد.

بیست‌ و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر در بخش‌های مسابقه نمایش‌های صحنه، مسابقه نمایش‌های کوتاه، مسابقه نمایشنامه‌نویسی، نمایش‌های محیطی و میدانی و جلسات نقد و کارگاه‌های آموزشی از ۱۵ تا ۱۹ آبان‌‌ماه ۱۳۹۸ در منطقه آزاد اروند به دبیری حمیدرضا آذرنگ در حال برگزاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *