دانمارک با “تک‌نوازی دو نفره” در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان


«تکنوازی برای دو نفر» یا « تک‌نوازی دو نفره» عنوان نمایشی است از کشور دانمارک که به عنوان یکی دیگر از نمایش‌های خارجی بیست و چهارمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان روی صحنه می‌رود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، این اثر نمایشی نوشته مشترک سورن اوسن و گیاکومو راویچیو است که با کارگردانی گیاکومو راویچیو در این دوره از جشنواره روی صحنه می‌رود.

نمایش «تک‌نوازی برای دو نفر» روز دوشنبه ۱۳ آذر ماه روی صحنه می‌رود و در خلاصه داستان آن آمده است: «رهبر ارکستر بی‌صبرانه منتظر است. اما اعضای هفت نفره گروه جادویی ارکستر یکی پس از دیگری اشاره می‌کنند که نمی‌توانند کنسرت را اجرا کنند. با این آغاز ناامید کننده، او تصمیم می گیرد که موقعیتی ناامیدانه بیافریند و… این نمایش محصولی از کمپانی تئاتر باتیدا دانمارک است و گروه اجرایی ان به شرح زیر هستند:

نویسنده: سورن اوسن و گیاکومو راویچیو ، کارگردان: گیاکومو راویچیو، بازیگران: سیمون هولم، سورن اوسن، تکنسین: مادس ژاکوب راسموسن، محصول کشور: دانمارک.

در معرفی کارگردان این نمایش هم آمده است:

«گیاکومو راویجیو متولد ۱۹۵۸ در تورین ایتالیا است.در مقام نویسنده، کارگردان، طراح صحنه و بازیگر جوایزی را کسب کرده است. از بنیانگذاران سبک «مریدیانو» در شهر کپنهاگ در سال ۱۹۹۶ بوده است. از سال ۱۹۷۴ تا سال ۱۹۹۵ به تترو دل آنگولو در تورین ملحق شد؛ جایی که توانست بیش از ۴۰ نمایش را به اجرا درآورد. او همچنین در نمایش‌های مختلفی در شهرهای دیگر از جمله پاریس، مادرید و مونترل به ایفای نقش و کارگردانی پرداخت. نمایش‌های وی در بیش از ۴۰ کشور سراسر دنیا به اجرا درآمده است و مجوز حضور در جشنواره‌های مهم بین‌المللی را به دست آورده است.»

نمایش «تک‌نوازی دو نفره» که مدت زمان اجرای آن ۴۵ دقیقه است، روز دوشنبه ۱۳ آذر ماه در سه نوبت ۱۰، ۱۵ و ۱۷:۳۰ در پلاتو مجتمع فرهنگی سینمایی شهید آوینی به صحنه می‌رود.

بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان با دبیری مریم کاظمی از ۱۰ تا ۱۵ آذر ماه در شهر تاریخی همدان برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *