شبکه های تلویزیونی همراه با جشنواره تئاتر کودک


رئیس کمیته تبلیغات بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان گفت: در طول جشنواره بیست و چهارم ، شبکه های تلویزیونی همراه جشنواره هستند.

تئاتر فستیوال
به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، حبیب شهنوازیان اظهار کرد: کمیته اطلاع رسانی جشنواره متشکل از خبرنگاران و عکاسان رسانه‌های استانی، مسئولیت اطلاع رسانی جشنواره را به عهده دارد.
وی افزود: مراسم افتتاحیه جشنواره بیست و چهارم به طور زنده از شبکه شما و شبکه استانی همدان پخش شد و مراسم اختتامیه نیز از شبکه های سه سیما، شبکه شما و شبکه استانی همدان به طور زنده پوشش داده خواهد شد.
رئیس کمیته تبلیغات جشنواره با بیان اینکه شبکه آی فیلم نیز در طول جشنواره بخش هایی از جشنواره را پخش می کند، تصریح کرد: شبکه همدان هر روز ساعت ۷:۳۰ صبح، ۱۶ الی ۱۸ عصر و ۲۱ شب ویژه برنامه های جشنواره تئاتر کودک و نوجوان را برای علاقه مندان پخش می کند.
شهنوازیان در خصوص تبلیغات شهری نیز گفت: تبلیغات شهری به صورت متمرکز با همکاری شهرداری همدان و شرکت صنایع غذایی سحر همدان صورت گرفته و این تبلیغات به صورت بیلبورد، پل های تبلیغاتی، پایه بنر، بنرهای استندی و پخش تیزر جشنواره در سطح شهر قابل مشاهده است.
وی بیان کرد: راه اندازی سایت جشنواره، فعالیت در فضای مجازی با راه اندازی کانال تلگرامی و همچنین سامانه پیامکی از دیگر ابزارهای اطلاع رسانی و تبلیغاتی این کمیته در طول بیست و چهارمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان است.
بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان ۱۰ تا ۱۵ آذر با دبیری مریم کاظمی در همدان در حال برگزاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *