تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره تدبیر قلم تا ۲۵ اسفند


به دلیل استقبال از نخستین جشنواره نمایشنامه نویسی تدبیر قلم، مهلت ارسال آثار تا ۲۵ اسفند تمدید شد .

تدبیر قلم

به گزارش تئاتر فستیوال ، نخستین جشنواره نمایشنامه نویسی تدبیر قلم که معاونت توانبخشی سازمان بهزیستی کشور آن را برگزار می‌کند، به دلیل استقبال هنرمندان، مهلت ارسال آثار را تا ۲۵ اسفند تمدید کرد.

معاونت توانبخشی سازمان بهزیستی کشور با توجه به اهداف تربیتی و آموزشی هنر نمایش و نقش موثر آن در توانمند سازی افراد معلول و کارکرد اجتماعی آن به ویژه در ارتقاء سطح آگاهی عمومی و انتقال مفاهیم به مخاطبین با تاکید به تغییر نگرش جامعه و پیشگیری از گسترش عوامل ایجاد کننده ناتوانی، ضرورت تدوین آثار نمایشی با بن‌مایه معلولیت و مسائل مرتبط با آن را دو چندان می‌کند.

با توجه به خلاء موجود در زمینه متون نمایشی مرتبط و به منظور دستیابی به مجموعه‌ای از آثار نمایشی کیفی و استاندارد، معاونت توانبخشی سازمان بهزیستی کشور به دبیری و میزبانی استان چهارمحال و بختیاری، نخستین جشنواره نمایشنامه نویسی را  برگزار می‌کند.

علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را در بخش‌های نمایشنامه نویسی صحنه‌ای کودک و نوجوان و عروسکی با توجه به محورهای اشاره شده تا تاریخ ۲۵ اسفند، به دبیر‌خانه جشنواره ارسال نمایند.

هیات داوران پس از باز خوانی آثار، در ۲۵ فروردین ۹۴،  ۱۰ نمایشنامه به عنوان برگزیده و بدون در نظر گرفتن الویت اعلام خواهد کرد.

 علاقه‌مندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با فراخوان جشنواره به آدرس استان چهارمحال و بختیاری، شهرکرد، جنب کیلینیک امام علی (ع)، اداره کل بهزیستی استان، طبقه همکف اتاق شماره ۳ مراجعه نمایند یا با شماره تلفن:۰۳۸۳۲۲۴۴۹۹۸-۰۹۱۳۷۰۴۸۲۸۰ تماس بگیرند و یا از طریق ارسال ایمیل به پست الکترونیک  tadbir_ghalam@yahoo.comاطلاعات لازم را دریافت نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *