تمدید مهلت شرکت در بخش مسابقه پوستر تئاتر فجر


مهلت ارسال آثار برای شرکت در بخش مسابقه پوستر سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر تا پایان وقت اداری روز دوشنبه ۱۶ آذرماه سالجاری تمدید شد.

جشنواره تئاتر فجر

به گزارش تئاتر فستیوال ، مهلت ارسال آثار برای شرکت در بخش مسابقه پوستر سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر تا پایان وقت اداری روز دوشنبه ۱۶ آذرماه سالجاری تمدید شد و نسخه‌ الکترونیک فراخوان بخش پوستر و هویت بصری نیز روی سایت جشنواره به آدرس wwwfadjrtheaterfestival.com  قابل دسترسی است.

دبیرخانه جشنواره در اطلاعیه ای ضمن سپاس از مشارکت هنرمندان برای شرکت در بخش پوستر و هویت بصری سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم فجر اعلام کرد: با توجه به درخواست های مکرر جمعی از متقاضیان، مهلت حضور در بخش مسابقه پوستر تا پایان وقت اداری روز دوشنبه ۱۶ آذرماه سالجاری تمدید شد.

بخش پوستر و هویت بصری سی و چهارمین جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر فجر شامل سه رویداد اصلی :الف) مسابقه‌ پوستر، ب) هویت بصری در گروه‌های نمایشی و پ) گرافیک ، در اجراهای جشنواره بوده و شرایط و مقررات هر بخش به تفکیک در فراخوان مشخص شده و از گروه‌های نمایشی، مدیران سالن‌های نمایشی و طراحان گرافیک که آثاری منطبق با شرایط درج‌شده‌ دارند دعوت به عمل آمده با ارائه‌ آثارشان، در این برنامه همکاری و مشارکت کنند.

بخش مسابقه‌ پوستر که مهلت ارسال آثار آن تا ۱۶ آذر تمدید شده است به آثار یک‌سال اخیر در دو حوزه‌ پوستر نمایش‌های اجرا شده و  پوسترهای مرتبط با تئاتر می پردازد. این آثار پس از انتخاب و داوری به صورت کتاب منتشر می شود و علاقه‌مندان می‌توانند از نمایشگاه آثار، همزمان با برگزاری سی و چهارمین جشنواره‌ بین المللی تئاتر فجر بازدید کنند. همچنین از آثار برگزیده با اهدای جوایز تقدیر می شود.

سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، بهمن ماه امسال به دبیری سعید اسدی برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *