تمدید ۲ بخش از جشنواره تئاتر مقاومت


مهلت ارسال آثار به ۲ بخش «خیابانی و محیطی» و «پژوهشی و ادبیات نمایشی» شانزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر «مقاومت» به ترتیب تا ۳۱ اردیبهشت‌ ماه و ۱۲ خرداد تمدید شدند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، مهلت ارسال آثار و طرح‌های بخش «خیابانی و محیطی» و چکیده‌های مقالات ششمین سمینار «پژوهشی و ادبیات نمایشی» شانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت به ترتیب تا روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت‌ و شنبه ۱۲ خردادماه تمدید شدند.

در فراخوان بخش «خیابانی و محیطی» که مدیریت آن بر عهده سامان خلیلیان است، آمده است:

«این بخش میزبان آثار خیابانی و محیطی با نگاه محتوا محور بر پایه موضوعات فراخوان و ایده‌های اجرایی خلاقانه است و ستاد برگزاری جشنواره صرفا پذیرای طرح‌های نمایشی خواهد بود که تاکنون هیچ اجرایی از آنها اعم از جشنواره و عمومی انجام ‌نشده باشد. در این بخش به آثار خیابانی و محیطی به ترتیب ۵۰ و ۱۰۰ میلیون ریال کمک‌هزینه نیز تعلق خواهد گرفت.»

در بخش «پژوهشی و ادبیات نمایشی» که مدیریت آن بر عهده مهدی حامد سقایان است نیز آمده است:

«این همایش با مجوز قرار دادن تئاترهای پسا استعماری، ادبیات نمایشی پایداری، ادبیات نمایشی دفاع مقدس، عناوین مربوط با موضوعات ذکر شده را جهت تولید مقالات پژوهشی مدنظر قرار دادهاست. همچنین مقالات منتخب بنا به تشخیص هیات‌ علمی تا سقف ۳۰ میلیون ریال کمک‌هزینه دریافت خواهند کرد.»

شانزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر «مقاومت» آذر ماه سال جاری به دبیری امیر نصیربیگی برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *