«جعفر خان از فرنگ برگشته» نقد می شود


نمایش «جعفر خان از فرنگ برگشته» به نویسندگی حسن مقدم و کارگردانی رحمت امینی شنبه یکم اردیبهشت ساعت ۱۸ در فرهنگسرای ارسباران نقد می شود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران، اولین نشست «نقدصحنه» در سال جاری با حضور داود فتحعلی بیگی کارگردان، نویسنده و پژوهشگر، رحمت امینی نویسنده، کارگردان و استاد دانشگاه به همراه علیرضا نراقی منتقد تئاتر، مصطفی مرادیان طراح صحنه و بهزاد صدیقی کارشناس مجری به نقد نمایش «جعفر خان از فرنگ برگشته» اختصاص دارد.

این نمایش کمدی داستان جعفر خان فرزند یک خانواده متمول تهرانی است که مدتی برای تحصیل به اروپا می رود و پس از بازگشت به ایران رفتارش تغییر می کند، او حتی فارسی را به زحمت صحبت می کند و خانواده او این رفتار را نمی پسندند…

سال گذشته در نشست های «نقدصحنه» نمایش های «دیگری» به کارگردانی بهاره رهنما، «آرسن» ساخته بهزاد صدیقی، «طپانچه خانم» ساخته شهاب الدین پورحسینی، «بکت» به کارگردانی مرتضی میرمنتظمی، «لامبورگینی» سیامک صفری، نمایش «پالت» محمدحاتمی و نمایش «نفر دوم» با نوشته و کارگردانی مهین صدری مورد نقد و بررسی قرار گرفته است.

علاقه مندان برای حضور در این نشست می توانند به فرهنگسرای ارسباران به نشانی خیابان شریعتی، سیدخندان، خیابان جلفا مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *