حال عمومی هادی مرزبان خوب است/ انتقال از ICU به بخش عمومی


هادی مرزبان کارگردان تئاتر ایران که دو روز قبل به دلیل سکته مغزی تحت عمل جراحی مغز قرار گرفته بود با مساعد شدن وضعیت جسمانی اش از بخش ICU به بخش عمومی منتقل شده است.

 هادی مرزبان

 به گزارش تئاتر فستیوال، مهدی عبادتی یکی از بازیگران نمایش «تانگوی تخم مرغ داغ» هادی مرزبان که همراه با فرزانه کابلی همسر وی در بیمارستان آتیه پیگیر مراحل درمان این هنرمند است درباره وضعیت جسمانی مرزبان به خبرنگار گفت: خوشبختانه شرایط جسمانی هادی مرزبان خوب و حال عمومی‌اش نسبت به گذشته بهتر شده است.

وی افزود: هادی مرزبان امروز از بخش ICU  به بخش عمومی بیمارستان آتیه منتقل شد و قدرت جسمانی و تکلم‌اش نیز در وضعیت عادی قرار دارد. تنها منتظر هستیم تا بعد از ظهر دکتر معالج آقای مرزبان وی را ویزیت کند و تشخیص دهد که دیگر مراحل درمانی چگونه طی شود.

عبادتی در پایان متذکر شد: آقای مرزبان علی رغم عمل سنگینی که داشته خوشبختانه در صحت کامل به سر می برد. زمان دقیق ترخیص وی مشخص نیست اما با توجه به شرایط جسمی شان احتمالا در چند روز آینده از بیمارستان مرخص می شود.

هادی مرزبان کارگردان شناخته شده تئاتر ایران دو روز قبل به دلیل فشار و استرس دچار سکته مغزی شده و تحت عمل جراحی مغز در بیمارستان آتیه قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *