نمایش ” شنیدن ” به کشور سوئیس و هلند می رود


نمایش «شنیدن» به نویسندگی و کارگردانی امیررضا کوهستانی قرار است از روزهای پایانی مردادماه و همچنین هفته اول شهریورماه سال جاری در ۲ کشور سوئیس و هلند روی صحنه برود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، نمایش «شنیدن» جدیدترین اثر گروه تئاتر «مهر شیراز» به سرپرستی امیررضا کوهستانی است که در مردادماه سال جاری اجرای عمومی خود را در سالن چهارسوی مجموعه تئاتر شهر پشت‌سر گذاشت.
الهام کردا، مهین صدری، مونا احمدی و آیناز آذرهوش بازیگران این اثر نمایشی هستند که داستان آن برگرفته از اتفاقاتی است که برای دو دانشجوی دختر در خوابگاهی دانشجویی رخ داده است.
نمایش «شنیدن» در تور اجراهای بین‌المللی خود قرار است در روزهای ۱۹، ۲۰ و ۲۱ ماه آگوست (۲۸، ۲۹ و ۳۰ مردادماه) در شهر زوریخ کشور سوئیس روی صحنه برود.
گروه تئاتر «مهر شیراز» در ادامه اجراهای بین‌المللی نمایش «شنیدن»، این اثر را در روزهای ۲۵ و ۲۶ ماه آگوست (۳ و ۴ شهریورماه) در فستیوال «نوردرزون» و در شهر گرونینگن کشور هلند اجرا می‌کند.
همچنین قرار است فستیوال «لاباتی» در شهر ژنو کشور سوئیس نیز در روزهای ۲۹، ۳۰ و ۳۱ ماه آگوست (۷، ۸ و ۹ شهریورماه) میزبان اجرای نمایش «شنیدن» باشد.
محمدرضا حسین‌زاده دستیار کارگردان، برنامه ریز و مدیرتولید، علی شیرخدایی مدیر بخش تکنیک و ویدئو، آنکیدو دارش طراح صدا، نگار نعمتی طراح لباس و صبا کسمایی طراح نور نمایش «شنیدن» به نویسندگی و کارگردانی امیررضا کوهستانی هستند.

۲ نظر ثبت شده است .

  1. ب د ر گفت:

    بذا عرقت خشک شه ، بعد راه بیفت برادر ، دوست ، رفیق!

  2. عادل گفت:

    من که بی صبرانه منتظر اجرای این نمایش در هلند هستم. مرسی از آقای کوهستانی برای فراهم آوردن این فرصت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *