«خاک شیرین» به تماشاخانه سرو رسید


نمایش «خاک شیرین» به کارگردانی علی برجی از فردا در تماشاخانه سرو اجرا خواهد شد.

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس ، نمایش «خاک شیرین» بر اساس نمایشنامه ای از حامد مکملی در تماشاخانه خانه سرو به مدت یک ماه اجرا خواهد شد.

بهار ارجمند، محمد بی ریا، محمدرضا آزادفرد، بهزاد رحمتی، محمود رضا فراهانی، سهیل قاسم خانی، سلیمان مختاری،حسین دهنوی، محمدجواد مقصودی و سینا حسامی فر ، بازیگران این نمایش هستند.

این نمایش از یازدهم آذر ماه و پس از پایان شانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت از ساعت ۱۹ پذیرای علاقمندان خواهد بود و محمودرضا فراهانی تهیه کنندگی این نمایش را برعهده خواهد داشت.

سهیل قاسم خانی و زیبا کاظمی دستیاران کارگردان ، سلیمان مختاری مدیر صحنه، الهام متو منشی صحنه، جلال کاشانی طراح صحنه و نور این نمایش هستند.

گفتنی است علی برجی پیش از این نیز نمایش” ۶۴۱۰ “را اردیبهشت سال جاری براساس نمایشنامه ای از محسن عظیمی و با موضوع زندگی و اسارت شهید حسین لشکری در تماشاخانه سرو به روی صحنه برده بود.

تماشاخانه سرو انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس به عنوان تنها تماشاخانه تخصصی نمایش هایی با موضوع انقلاب اسلامی دفاع مقدس و مقاومت در شهر تهران، در خیابان ایت الله طالقانی تقاطع خیابان شهید مفتح جنب ایستگاه مترو طالقانی واقع گردیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *