دبیر شانزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت معرفی شد


طی حکمی از سوی غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین، امیر نصیربیگی به سمت دبیری شانزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت منصوب شد.
تئاتر فستیوال
به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح؛ با پیشنهاد احسان محمد حسنی مدیر عامل بنیاد فرهنگی روایت فتح، رئیس سازمان بسیج مستضعفین امیر نصیربیگی مدیرعامل گروه هنرهای نمایشی روایت فتح را به عنوان دبیرشانزدهمین دوره جشنواره تئاتر مقاومت برگزید.
متن حکم رئیس سازمان بسیج مستضعفین خطاب به امیرنصیربیگی به این شرح است:
“هنرمند ارجمند جناب آقای امیر نصیربیگی
نظر به تخصص ، تعهد و تجربه جنابعالی شما را به عنوان دبیر شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت منصوب می نمایم .
امید است اینک که در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی قرار گرفته ایم با همیاری هنرمندان متعهد و با بهره گیری از تجارب مفید و ارزشمند پیشکسوتان این عرصه و دستاوردهای گذشته و با بهره مندی از ظرفیت نیروهای خلاق ، جوان و توانمند در سراسر کشور شاهد برگزاری جشنواره ای موثر و فراگیر با هدف ترویج گفتمان جهانی انقلاب اسلامی ، تکریم رشادتها و حماسه های ماندگار دفاع مقدس و ترسیم ابعاد مختلف روح پایداری و مقاومت در داخل و خارج از کشور باشیم .
از خداوند منان توفیق روز افزون خادمان عرصه مقدس فرهنگ وهنر متعالی انقلاب اسلامی را در تحقق بخشیدن به منویات و اوامر حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) خواهانم .
سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب پرور – رئیس سازمان بسیج مستضعفین”
 گفتنی است، امیرنصیربیگی پیش از این رئیس ستاد برگزاری و مدیر اجرایی چندین دوره جشنواره سراسری تئاتر بسیج ، معاون انجمنها و تشکلهای هنری و ادبی سازمان بسیج هنرمندان کشور و در حال حاضر مدیر گروه هنرهای نمایشی روایت فتح می باشد .
شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت با رویکردی متفاوت از ادوار قبلی آذر ماه سال ۱۳۹۷ همزمان با هفته بسیج برگزارخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *