دعوت جشنواره آیینی و سنتی از دانشجویان و نسل جوان تئاتر


نوزدهمین جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی در راستای حمایت از تولیدات دانشجویی در حوزه‌ نمایش ایرانی تمهید ویژه‌ای را تدارک دیده است.

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از ستاد خبری نوزدهمین جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی، دست اندرکاران این دوره از جشنواره نمایش های آیینی و سنتی در مسیر توجه ویژه به ارتقای نمایش ایرانی و ترویج این گونه ارزشمند نمایشی در میان دانشجویان تئاتر و نسل جوان، تصمیم گرفته‌اند تعدادی از آثار برگزیده این حوزه را برای حضور در جشنواره انتخاب کنند.

بر این اساس تولیدات دانشجویی مبتنی بر گونه‌های نمایش ایرانی که در بازه زمانی ۶ بهمن سال ۱۳۹۶ تا ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ اجرا شده اند، می‌توانند با معرفی نامه مکتوب از سوی مدیریت دانشکده مربوطه و ارسال مدارک لازم تقاضای خود را حداکثر تا تاریخ پانزدهم تیرماه ۹۸ به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

مدارک لازم برای ارائه، شامل سه نسخه لوح فشرده فایل تصویری از اجرا و فرم مشخصات گروه است.

ستاد برگزاری جشنواره، پیش‌تر این تصمیم را در نامه ای به مدیران گروه تئاتر پردیس هنرهای زیبا، دانشکده سینما و تئاتر دانشگاه هنر تهران، دانشکده هنر دانشگاه آزاد اسلامی و مدیر گروه تئاتر دانشگاه سوره تهران برای انجام اقدامات لازم اطلاع داده است.

آدرس پستی دبیرخانه خیابان حافظ، خیابان استاد شهریار، جنب تالار وحدت، اداره کل هنرهای نمایشی، دبیرخانه دائمی جشنواره‌ها و تلفن و نمابر جشنواره ۶۶۷۱۰۷۰۲ و ۶۶۷۰۵۱۰۱ داخلی ۳۱۹ است.

نوزدهمین جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی از عید قربان تا عید غدیر در مردادماه برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *