“دل سگ” در ایرانشهر


آیین افتتاح نمایش «دل سگ» کاری از محمد یعقوبی، سه‌شنبه ۱۷ تیرماه، در تماشاخانه ایرانشهر برگزار می‌شود.

دل سگ

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل تماشاخانه ایرانشهر، آئین افتتاح این اثر نمایشی، سه‌شنبه ۱۷ تیرماه، با حضور هنرمندان، اصحاب رسانه و رئیس تماشاخانه ایرانشهر ساعت ۲۱ برگزار می‌شود و مهدی غبرایی مترجم نمایشنامه «دل سگ» زنگ آیین افتتاح این نمایش را می‌نوازد.

یعقوبی که این اثر را بر اساس رمان «دل سگ» نوشته بولگاکف نویسنده روسی، به نگارش در آورده‌است در این نمایش، به داستان پروفسوری اشاره دارد که می‌خواهد سگی را به انسان تبدیل کند.

در نمایش «دل سگ» حبیب رضایی، نوید محمدزاده، آیدا کیخایی، اشکان جنابی، آوا شریفی، نیلوفر وهاب‌زادگان، سهیل قنادان و حامد پورزارع به ایفای نقش خواهند پرداخت. همچنین منوچهر شجاع طراحی صحنه نمایش را برعهده دارد و باران کوثری به عنوان طراح لباس با این گروه نمایشی همکاری می‌کند .این اثر نمایشی همزمان با ماه مبارک رمضان از ۱۷ تیر ماه هر شب ساعت ۲۱ در سالن استاد ناظرزاده کرمانی روی صحنه خواهد رفت.

در دیگر سالن تماشاخانه ایرانشهر نیز در این ایام دو نمایش برگزیده هفدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی به نام های «قصر» کاری از آرمین جوان و «ناصر سعید طهرانی» کاری از داریوش رشادت به صحنه می‌روند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *