توسط روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی؛

راهنمای تصویری دیدن تئاتر در شهر تهران منتشر شد


پوشه ی تصویری راهنمای دیدن تئاتر در شهر تهران در دو بخش مجزاء مخصوص تماشاگران تئاتر بزرگسال و کودک و نوجوان توسط روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی منتشر شد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی ، این  راهنمای تصویری به منظور تسهیل فرایند خرید و حضور در تماشاخانه ها برای مخاطبان و علاقمندان به تئاتر آماده شده است. این پوشه در برگیرنده ی اطلاعات مندرج درمجوز آثار نمایشی و صفحه سایت اینترنتی فروش بلیت نمایش است. امکان اتصال به سایت فروش، مکان یابی تماشاخانه ی مورد نظر و همچنین تمام اطلاعات مورد نیاز مخاطب برای یک انتخاب مناسب را در صفحه ی مربوط به هر نمایش دارد.

روابط عمومی این اداره کل با هدف گسترش فرهنگ تماشای تئاتر در شهر تهران این راهنمای تصویری را آماده کرده است که تا کنون سه شماره از آن منتشر شده و مقدمه ای بر یک اپلیکیشن جامع تئاتر است .

از ویژگی های دیگر این راهنما فهرست دسترسی به مشخصات نمایش با تفکیک عنوان ، سالن و ساعت اجراست که جستجوی کاربران در این پوشه تصویری را آسان کرده است.

برای مشاهده و استفاده بهتر از امکانات این راهنما که در سیستم های اندروید و آی او اس قابل دسترسی است لازم است که اپلیکیشن Adobe Acrobat Reader در گوشی های موبایل نصب شده باشد.

برای دریافت راهنمای تئاترهای بزرگسال در مهرماه اینجا و راهنمای اجراهای نمایشی ویژه کودک نیز اینجا را کلیک کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *