در افتتاحیه نمایش «آناااااااام» مطرح شد :

رسول صدر عاملی : دچار نشدن به جنبه های بد حرفه ای گری ، راز اصلی موفقیت است.


نمایش «آناااااااام» به کارگردانی بهروز پناهنده با حضور رسول صدرعاملی، شهره سلطانی و مهرداد کوروش نیا افتتاح شد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی، نمایش «آناااااااام» به نویسندگی علی اصغری و کارگردانی بهروز پناهنده با حضور رسول صدرعاملی، شهره سلطانی و مهرداد کوروش نیا روز گذشته، یکشنبه ۱۵ بهمن در مرکز تئاتر مولوی افتتاح شد.

در این مراسم از رسول صدرعاملی کارگردان برجسته ی سینما خواسته شد تا به ایراد سخنانی بپردازد. او گفت: برای کسی که به شکلی حرفه ای کار می کند، خیلی سخت است که وارد فضای صرفا حرفه ای نشود و با یک تیم کار کند و آن تیم را برای خودش نگه دارد و داخل تیم بماند.

کارگردان فیلم گل های داوودی اضافه کرد: راز اصلی موفقیت به نظر من همین است و علی اصغری نویسنده ی این کار که از قضا مدتهاست او را می شناسم، سالها است با دو سه تیم بیشتر نبوده و سعی نکرده وارد آن بخش بد به اصطلاح حرفه ای گری بشود؛ سفارشی کار کردن و سفارشی نوشتن به هر قیمتی. او اهل ادبیات و هنرهای نمایشی ست و در نوشتن بزرگ شده و کلمه و ادبیات می شناسد و من بسیار خوشحالم که پس از سال ها قرار است از او کاری دیده بشود و بسیار مشتاقم ببینم این مونولوگ چه جوری قرار است ما را یک ساعت با خودش نگه دارد. من احساس می کنم خودم هم عضو این تیم هستم. او در انتها برای گروه آرزوی موفقیت کرد.

گفتنی است، علاقه‌مندان برای دیدن نمایش «آناااااااام» که هر روز غیر از شنبه‌ها، ساعت ۱۸ به صحنه می‌رود، می‌توانند به مرکز تئاتر مولوی دانشگاه تهران به آدرس خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، جنب باشگاه دانشجویان، مرکز تئاتر مولوی مراجعه کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *