رضا عبدالعلیزاده با “پر پر ، سی مرغ پر” به تالار هنر می رود


تازه ترین نمایش رضا عبدالعلیزاده با عنوان “پر پر ، سی مرغ پر” از دوشنبه ۳ دی ماه جاری در تالار هنر روی صحنه می رود.

به گزارش تئاتر فستیوال ، این نمایش که نوشته بهرام جلالی پور است و رضا عبدالعلیزاده آن را برای گروه سنی کودک و نوجوان کارگردانی کرده هر روز غیر از شنبه ها در ساعت  ۱۹.۲۰میزبان خانواده ها خواهد بود.

در این نمایش که کاری از گروه هنری ره آورد محسوب می شود ، بیتا بشیری ، پویا پیروز رام، سعید تاجیک، لیلی حسینی ، راشین رضایی، علی شجاعی، نرگس صفامنش، محسن قمصری، شادی کارآئین، مهدیه محرابیان، فریبا سرتاض، محمدعلی مهران پور، حسین نصریو الهام یگانی ایفای نقش می کنند.

طراحی صحنه این نمایش را سینا ییلاق بیگی انجام داده و دستیار طراح صحنه نیز لیلا طاهری  است . ساخت و نصب دکور بر عهده سامان قوچانی ، جهانگیر مافی و حمید شریفات بوده و سوسن شریعتی نیز طراحی حرکت این اثر را بر عهده دارد. کیوان ضیائی طراح نور ، رضا عبدالعلیزاده و سوسن شریعتی طراحی لباس را انجام داده اند و پریسا قاسمی دوخت لباس را بر عهده دارد. طراحی و اجرای گریم این نمایش نیز توسط حسین تبریزی و لیلا پریشان انجام می شود. طراحی پوستر و بروشور نیز بر عهده کیانا عبدالعلیزاده است.

در گروه کارگردانی مریم علیخانی دستیار اول کارگردان و منشی صحنه ، کتایون عبدالعلیزاده دستیار دوم کارگردان، محمدعلی مهران پور مدیر صحنه ، علی شجاعی و صبور شریفی دستیاران صحنه هستند.

انتخاب موسیقی این اثر نمایشی را سوسن شریعتی و افکت و ادیت موسیقی را فرید نوایی برعهده دارند.

روابط عمومی این نمایش زهرا شایان فر ، عکاس بهروز خانی و آرش جلال آذر و ساخت تیزر و انیمیشن را مهران گل محمدی بر عهده دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *