پوستر بیست و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان رونمایی شد


پیش از ظهر امروز پوستر بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان رونمایی شد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، این مراسم در مدرسه ابتدایی «شهید سردار حاج حسین همدانی» که در یکی از محلات حاشیه شهر همدان قرار دارد، برگزار شد.

در آئین رونمایی از پوستر جشنواره بیست و پنجم، فرماندار همدان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان، مدیرکل امور اجتماعی استانداری همدان و هنرمندانی چون مجید قناد، حسین محب‌اهری ، مریم کاظمی دبیر جشنواره و اردشیر صالحپور قائم مقام و مشاور دبیر حضور داشتند.

دبیر جشنواره بیست و پنجم تئاتر کودک و نوجوان در این مراسم با ابراز خرسندی از اینکه در همدان و در جمع کودکان این پوستر رونمایی می‌شود، اظهار کرد: شعار امسال جشنواره «کودک و حقوق اجتماعی» و «کودک و حقوق شهروندی» است که امیدواریم کودکان از حقوق خود آگاه شوند.

مریم کاظمی بیان کرد: کودکان باید بدانند کجا هستند و چه حقوقی دارند. همه کارها با هدف نشاط آنهاست، بنابراین باید انرژی و نشاط خود را حفظ کنند زیرا همه ما بزرگترها و همه مسئولان به آنها نیاز داریم.

وی با بیان اینکه امیدواریم همواره چهره کودکانمان خندان باشد و بتوانیم برای آنها کارهای خوبی انجام دهیم، گفت: کودکان امید و آینده‌سازان کشور هستند که باید برای فرهنگ و هنر آنها نیز تلاش وافری صورت گیرد.

فرماندار همدان نیز ضمن تشکر از همه کسانی که این بستر را برای برگزار جشنواره فراهم کردند، اظهار کرد: امیدواریم امسال جشنواره خوبی برگزار کنیم.

علی تعالی بیان کرد: از مربیان آموزش و پرورش و اولیا دانش‌آموزان نیز تشکر می‌کنم که امروز در برگزاری این جشن سهیم شدند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان نیز در آیین رونمایی از پوستر جشنواره با تأکید بر اینکه جشنواره امسال با طراوت بیشتری برگزار خواهد شد، گفت: امروز آغاز اولین گام کار جشنواره و رونمایی از پوستر است.

علیرضا درویش‌نژاد با بیان اینکه جشنواره کودک و نوجوان برای شما و به نام شماست، افزود: از معلمان، مدیران آموزش و پرورش و مسؤولان استان نیز تشکر می‌کنم که امروز را برای جشن جشنواره آماده کردند.

وی با اشاره به اینکه برای برگزاری این جشن بسیاری از بزرگان تلاش کرده‌اند، افزود: امیدواریم بتوانیم جشنواره امسال را متفاوت از هر سال برگزار کنیم.

مجید قناد، مجری برنامه‌های کودک و نوجوان نیز که در این مراسم حضور داشت، با بیان اینکه مسؤولان شما را دوست دارند، افزود: مسؤولان و هنرمندان برای این جشنواره  تلاش زیادی کردند که باید قدردان آنها بود.

حسین محب اهری بازیگر ، مجری و کارگردان تئاتر و تلویزیون کشور نیز خطاب به کودکان گفت: زندگی در این سرزمین زیبا و به خصوص این شهر افتخارآمیزمثل یک تابلو نقاشی سیاه و سفید است که شما با کمک مسئولان ، مربیان ، معلمان و والدینتان رنگ های شاد به آن می بخشید.

در این مراسم ضمن اجرای برنامه شاد ویژه کودکان توسط عمو حمید (مجری برنامه کودک شبکه همدان)، مجید قناد نیز دقایقی را برنامه اجرا کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *