از زخمی شدن یکی از بازیگران “شاه لیر” با شمشیر تا بیمه شدن


کارگردان نمایش “شاه‌لیر” گفت، با زخمی شدن بازیگر نقش “ادموند” در این نمایش، بازیگران «شاه لیر» تا آخرین روز اجرا بیمه می‌شوند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از ایسنا ، مسعود دلخواه که این شب‌ها نماش «شاه لیر» را در سالن اصلی تئاتر شهر روی صحنه می‌برد، ضمن تایید آسیب دیدن محمدرضا علی‌اکبری، بازیگر نقش “ادموند” روی صحنه و زخمی شدن پیشانی او با شمشیر در حین اجرای شب ۲۱ آذر، بیان کرد: علاوه بر این اتفاق در اجرای همان شب، مجید قنبری بازیگر نقش یکی از شوالیه‌ها نیز دچار افت فشار شد، به همین دلیل تصمیم گرفتیم تمام اعضای گروه تا پایان اجرا بیمه شوند.

او تاکید کرد: بنابراین اکنون در حال مذاکره با یکی از شرکت‌های بیمه هستیم تا همه ۱۰۰ نفر بازیگر این تئاتر بیمه شوند.

این کارگردان با بیان این‌که در اجرای پنجشبه ۲۲ آذرماه نیز به دلیل تجویز پزشک، علی اکبری بازیگر نقش ادموند به دلیل اسیبِ وارد شده، اجرا نداشت، افزود: خوشبختانه خطر زیاد جدی نیست، فقط وی باید چند روز دیگر استراحت کند، اما هیچ کس نمی‌تواند جای او را بگیرد و امیدواریم تا چند روز آینده به اجرای خود برگردد.

دلخواه با بیان این‌که در اجرای شب گذشته که با نیم ساعت تاخیر نیز آغاز شد و از همه تماشاگران عذرخواهی کرده و علت تغییر بازیگر را توضیح داده است، افزود: به جای علی‌اکبری، بازیگر رزو “نقش ادموند” سجاد بابایی با متن روی صحنه رفت و خوانش خود را اجرا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *