زمان برگزاری سومین جشنواره تئاتر شهر


سومین جشنواره تئاتر شهر سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران از ۱۰ تا ۱۸ مهرماه ۹۳ برگزار می‌شود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی سومین جشنواره تئاتر شهر، سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران، سومین جشنواره تئاتر شهر را با شعار «تهران شهر مهربانی» از ۱۰ تا ۱۸ مهرماه ۱۳۹۳ در تهران برگزار می‌کند.

این جشنواره  که به منظور کمک به توانمندی‌ فکری، ارج نهادن به فعالیت‌ها‌ و حمایت از گروه‌های نمایشی جوان شهر تهران، در سه دوره متوالی برگزار شده و مورد توجه گروه‌های تئاتر تهران قرار گرفته است، در محورهای تعالی سبک زندگی و تقویت هویت اسلامی و ایرانی در مهرماه ۹۳ برگزار خواهد شد.

جشنواره سوم در هفت بخش تخصصی تئاتر صحنه‌ای، تئاتر کودک و نوجوان، تئاتر مذهبی (باران)، تئاتر خیابانی، مسابقه نمایشنامه نویسی و نمایشنامه خوانی، مسابقه عکس و پوستر تئاتر و کارگاه‌های آموزشی برگزار می‌شود.

نتیجه ارزیابی متون بخش‌های صحنه‌ای و خیابانی تا ۲۰ تیر ماه اعلام خواهد شد و علاقه‌مندان به حضور در بخش نمایشنامه نویسی و نمایشنامه خوانی نیز تا ۳۰ تیر مهلت دارند که آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند.

سومین جشنواره تئاتر شهر توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و با دبیری شهرام کرمی در مراکز فرهنگی هنری و فرهنگسراهای شهر تهران برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *