شادباش جشنواره تئاتر فجر به اهالی شانزدهمین جشنواره نمایش عروسکی


سعید اسدی ، دبیر سی و پنجمین جشنواره تئاتر فجر ، شانزدهمین جشنواره تئاتر عروسکی مبارک را به اهالی آن شادباش گفت .

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، در متن این پیام آمده است :

“در طلیعه ی گشایش شانزدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی، در ضیافت شادمانه ی عروسک ها و در نمایشی که وسعت و قدرت خیال آدمی را به ظهور می رساند، این روزها تهران رنگ و بوی دلپذیر هنر را بر صحنه ها و عرصه های اجرایی تئاتر به نیکی تجربه می کند. نمایش هایی که از خردسال تا کهن سال را به پرواز خیال و  تجربه ی معنا در دنیای جادویی نمایشگری دعوت می کند.؛ هنری که از اشیاء و لوازمی ساده ترکیب های غریب و با شکوه می سازد و فرصتی است فرخنده تا از هیاهوی پر تنش واقعیات گزنده از مرزها بگذریم و خود را در میان انیوه خواستنی حرکت و رنگ و آهنگ باز یابیم. نمایش عروسکی همواره توانسته است مرز های کنشگری تئاتری را توسعه دهد و اثبات کرده که گویی دایره توانایی نمایشگری و تماشاگری محدودیت ندارد.

نمایشگران عروسکی ایران آبروداران پر مایه و پر قدری از جامعه تئاتری ایران هستند که تجلی و بروز درخشان ایشان در عرصه های ملی و بین المللی همواره مایه ی سربلندی و سرافرازی هنر های نمایشی ایران زمین بوده است.

دبیرخانه سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر آغاز برگزاری شایسته ی شانزدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی و کوشش های بسیار برای تدارک این جشن خجسته را به دبیر گرانقدر، گروه سخت کوش برگزار کننده جشنواره و تمامی هنرمندان شریف نمایش عروسکی تبریک می گوید. دست مریزاد.

سعید اسدی

دبیر سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *