“سفر به نهایت دور” به بهمن فرمان آرا تقدیم شد


شامگاه یکشنبه ۱۸ مرداد ضمن تقدیر از حضور میلاد زارعی رئیس خانه مطبوعات تهران و تبریک به مناسبت روز خبرنگار از طرف گروه نمایش و جامعه خبرنگاران نمایش “سفربه نهایت دور” به کارگردان سینمای ایران  بهمن فرمان آرا تقدیم شد .

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از مشاور رسانه ای این نمایش ، همزمان با تمدید نمایش “سفربه نهایت دور”، این نمایش با بازی بازیگر محبوب تئاتر، تلویزیون و سینما مارال فرجاد در نقش بازیگر اصلی زن ،” نقش ساره ” به روی صحنه رفت ، گفتنی است  بعد از اتمام  نمایش  محمد میرعلی اکبری نویسنده و کارگردان “سفربه نهایت دور” ضمن تشکر از حضور مهمانان دکتر الوند و جلیل فرجاد ، از حضور میلاد زارعی رئیس خانه مطبوعات تهران تقدیر و از طرف گروه نمایش  روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و خبرنگاران به ویژه فعالان حوزه فرهنگ وهنر تبریک و از طرف جامعه خبرنگاران اجرا را به بهمن فرمان آرا کارگردان نامی سینمای ایران تقدیم کرد .

لازم به ذکر است روزبه حسینی مشاور و دراماتورژ “سفر به نهایت دور” که پیش از این سالها در عرصه روزنامه نگاری فعال بود یاداشت کوتاهی را به مناسبت روز خبرنگار و معطوف به جامعه  پرتلاش رسانه تقدیم کرد .

گفتنی ا‌ست “سفر به نهایت دور” به نویسندگی و کارگردانی محمد میر علی اکبری و با بازی خسرو شهراز/ مجید آقاکریمی/ آرش فلاحت‌پیشه/ محمدرضا مالکی/ مسیح کاظمی/ مهدی نصرتی/ بهناز نادری/ کامبیز مُنصف/ لادن نازی/ حمید خوش‌نویس/ سحر حق‌شناس ، همچنین سرپرست، دراماتورژ، مشاور کارگردان: روزبه حسینی. طراح: احسان فلاحت‌پیشه. طرّاح صدا و موسیقی: سجّاد کیانی. طرّاح گریم: حسام حیدری. طرّاح پوستر و بروشور: مازیار تهرانی. مدیر رسانه و ارتباطات: زینب لَک. مدیر اجرایی گروه: مرتضا حقیقت‌بیان. دستیار و برنامه‌ریز: سعید زارع و عکاس : محمد گل محمدی و رسول نورمحمدزاده ، پریسا عباس زاده فرد تا ۲۹ مرداد در سالن چارسو تئاتر شهر ساعت ۲۰ به روی صحنه می رود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *